RUGSĖJO MĖN.

2019 02 klubas

Mieli dalyviai,

 

Kadangi ENEAGRAMOS KLUBO vakaras ,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ sulaukė didžiulio susidomėjimo, dalyvių prašymu tęsiame šią įdomią ir naudingą temą. Terapiniame, savęs pažinimo užsiėmime gali dalyvauti ir tie dalyviai, kurie negalėjo atvykti į I dalį. Pateiksime trumpą santrauką, kuri bus naudingas pasikartojimas ir dalyvavusiems klubiečiams.

Kiekvienas iš mūsų turime nuosavas fizines ir psichologines ribas, kurios įtakoja mūsų santykį su išorine aplinka. Jos, kaip ir charakteris, formuojasi dar esant mamos įsčiose ir tęsiasi, kol užaugame. Nuo to, kokį santykį turėjome su artimiausia aplinka, priklauso mūsų asmeninių ribų suvokimas ir mūsų charakteris. Galime sakyti, kad kokios ribos, tokie ir santykiai.

  • Šioje ,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ dalyje kalbėsime ir tyrinėsime psichologines asmenybės ribas ir agresiją, kaip gynybinį mechanizmą, padedantį išsaugoti ,,AŠ“ teritorijos autonomiškumą.
  • Bus daug praktinių užduočių, kaip sugebėti apginti savo ribas įvairiose situacijose, kaip adekvačiai pasakyti ,,Ne“, kaip nesijausti kaltu, neįpulti į aukos vaidmenį, kaip pajausti savo ir kito ribas.
  • Kokį vaidmenį ribų apsaugoje vaidina agresija? Kokia ji būna? Ar aš ją suvokiu?
  • Užslaptintos agresijos pavyzdžių pristatymas ir gebėjimas jas atpažinti savo gyvenime.
  • Kokios ribos vadinamos sveikomis? Nuo ko priklauso jų sveikumas?
  • Aptarsime, kokį ryšį ribos turi su mūsų charakteriu, kaip tai įtakoja vienas kitą, kokiomis strategijomis jūs naudojatės, ir kodėl būtent tokiomis.
  • Išplėsite savo asmeninį žinių bagažą ir pasirinksite naujų, labiau tinkančių apginti savo ribas būdų. Mokysimės kontaktuoti savo ribomis su kitais žmonėmis taip, kad būtų malonu ir saugu.
  • Nagrinėsime jūsų asmeninius atvejus, dalinsimės patirtimi ir gebėjimais.

Eneagramos klubo vakaro tema:  ,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ II dalis

ENEAGRAMOS KLUBO vakaras įvyks vasario 28 dieną, 18.00 – 21.00 val.

Tema: ,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ II dalis

Vieta: Algirdo g. 8, Geštalto institutas, 3 aukštas, Vilnius

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį:
kovo 28 d. 18 val.

balandžio 25 d. 18 val.

gegužės 30 d. 18 val.

Būtina registracija:

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: