Koučingas

koucing

Koučinge esu nuo 2009 metų. Baigiau dvi koučingo mokyklas(Coaching development ir International Coach and Trainer Association), nuolatos mokausi ir gilinuosi šio puikaus ir efektyvaus metodo įvairiuose seminaruose. Vedu individualias koučingo sesijas privačiai ir organizacijose.

KAS YRA KOUČINGAS?

Pirmoji žodžio coaching reikšmė anglų kalba yra ,,perkėlimas iš vienos vietos į kitą“. Pirmosios transporto priemonės, pavyzdžiui, pašto karieta anglų kalba vadinasi stagecoach, o keleiviniai vagonai  – rail coach. Vėliau atsirado kita coaching reikšmė – ,,treniravimas, instruktavimas“. Todėl ir koučingas reikalingas tada, kai žmogus nori judėti į priekį ir kurti pokyčius.

KOUČINGAS (kaip jį apibrėžia ICF-Tarptautinė koučingo federacija) – dviejų žmonių profesinis lygiavertis santykis, padedantis žmonėms pasiekti ypatingų rezultatų savo gyvenime, karjeroje, versle ar organizacijoje. KOUČINGO proceso metu klientai gilina savo žinias, gerina savo efektyvumą ir gyvenimo kokybę.

KOUČINGO sesijos metu klientas pasirenka sau svarbų klausimą, o koučingo specialistas klausosi ir išsako savo pastebėjimus bei pateikia klausimus. Toks santykis suteikia aiškumo ir paskatina klientą veikti. Koučingas pagreitina kliento pažangą, nes sesijos metu klientas labiau susikaupia į tai, kas yra svarbu, ir suvokia pasirinkimo galimybę. Koučinge susitelkiama ties tuo, kur klientas yra šiuo metu, ir ką jis ryžtasi daryti tam, kad būtų ten, kur jis nori būti ateityje. Klientas pripažįsta, kad rezultatas priklauso nuo jo tikslų, pasirinkimų ir veiksmų. Jis prisiima atsakomybę už savo gyvenimą ir atlieka tai, ką jis susitarė su koučingo specialistu (info pagal ICF).

KOUČINGE žvelgiama į ateitį ir siekiama tikslo.

KOUČINGE laikomasi principo, kad klientas turi visus reikiamus resursus bei gebėjimą juos rasti ir panaudoti.

KOUČINGE tikima, kad kiekvienas žmogus gali išmokti kažko, ką moka kitas. Koučingo specialistas padeda klientui pamatyti tobulėjimo galimybes ir praktinius kelius judėti į priekį.

KOUČINGO specialistas visada palaikys klientą, juo tikės bei jį padrąsins.

KOUČINGO SESIJOS JUMS GALI BŪTI NAUDINGOS, JEI NORITE SIEKTI ŠIŲ DALYKŲ:

 • aiškiau įvertinti savo darbines ar gyvenimiškas situacijas, daugiau pasimokyti iš savo patirties,
 • susikurti, patobulinti savo gyvenimo planus, įsisąmoninti savo tikslus,
 • atrasti sau geriausius ir naudingiausius sprendimus ar veiksmus,
 • susikoncentruoti į tai, kas šiuo metu jam yra svarbiausia ir suvokti, ką daryti, kad tai pasiektumėte,
 • gerinti komunikacijos, vadovavimo, pardavimų, laiko planavimo ir kitus svarbius darbinius įgūdžius,
 • pagerinti sveikatą, mokytis valdyti stresą,
 • suvokti savo galimybes ir norus, ir kaip juos įgyvendinti,
 • pagerinti asmeninius santykius,
 • padidinti motyvaciją, sustiprinti savivertę, ir kt.

Žmogus visada norėjo ir siekė tobulėti. Todėl koučingas veiksmingas ir efektyvus būdas atrasti ir turėti tai, ko jūs iš tiesų norite.

 

Koučingo sesiją galite užsisakyti gyvai ir Skype.

  Pasirinkite kur dalyvausite*: