3 MODULIŲ ENEAGRAMOS MEISTRO KURSAS

enenice

ENEAGRAMOS MEISTRAS

 Tiems, kurie turi drąsos ir ypatingo smalsumo

dar giliau pažinti save ir kitus!

Galimybė gauti tarptautinį ICTA meistro sertifikatą.

icta

 

I dalis  – sausio 20-21 d. Pagrindiniai instinktai ir 27 eneatipų potipiai 

II dalis – vasario 24-25 d. Asmenybės Vystymosi lygiai ir transformacinis kelias

III dalis – kovo 23-24 d. Objektinių santykių trikampiai, vidinis vaikas ir tėvų figūros  

Eneagramos praktiko kurse sužinoję savo asmenybės tipą, mes gauname labai svarbią informaciją, kuri parodo, kaip ir kur mes užstrigome naudodami savo nesąmoningus elgesio ir mąstymo modelius, atskleidžia 9 skirtingus pasaulio suvokimo žemėlapius, parodo mūsų skirtumus ir galimybes suprasti ir prisitaikyti vieniems prie kitų. Tačiau tai tik atspirties taškas į dar gilesnę kelionę.

Eneagrama – tai visų pirma asmenybės augimo ir transformacijos modelis, ugdantis mūsų sąmoningumą, todėl Meistro kurse jūsų laukia įspūdinga transformacinė kelionė po Vystymosi lygius, išsami pažintis su pagrindiniais instinktais, su 27 charakterių atspalviais, su jų įtaka mūsų gyvenimiškoms sritims ir jų  harmonizavimas,  su ankstyvosios vaikystės išgyvenimų ir priimtų sprendimų įtaka mūsų tarpusavio santykiams bei daugybė praktinių rekomendacijų kiekvieno tipo vystymuisi.  Šis kursas suteiks jums galimybę dar giliau ir profesionaliau pažinti save ir kitus. Jūsų laukia daug praktinių terapinių, sąmoningumą ugdančių praktikų ir, kas be galo svarbu, gyvas ir atviras bendravimas. Buvimas santykyje su kitais bendraminčiais padeda geriau ir aiškiau pažinti save ir kitus, turi terapinį poveikį.

Kuo išskirtinis Eneagramos Meistras:

I – tai tolimesnės Eneagramos modelio studijos, nukreiptos į gilesnį asmenybinį ir dvasinį augimą. Stipriai ugdo sąmoningumą.
II – tai profesionalių darbo su žmonėmis įgūdžių formavimas naudojant Eneagramos modelį.

 

ATSILIEPIMAI

,,Noriu padėkoti už tas 288000 sekundžių džiaugsmo, nerimo akimirkų, kurias patyriau per tą trumpą laiką. Ačiū visai komandai už atvirumą, supratimą, palaikymą. Ačiū Daivai už PUIKIAI perteiktas žinias. Ramybė, džiaugsmas, supratimas grįžta į mano namus, mano šeimą, mano kūną. AČIŪ!” Vygandas

,,Nereali dėstytoja, įdomi programa, nerealiai atviri ir nuoširdūs žmonės! Tiesiog visa eneagrama in action:)) Labai lauksiu susitikimu su visais ir vėl 😀 Leonora

,,Viskas pagal planą…

Nuėjau į eneagramos meistro kursą, gilinti žinių. Pagilinau. Nežinau, kaip Daiva Vietrinienė tai daro… Lengvai suprantama, nors ir nepaprasta, informatyvu ir neakademiška, buvo iššūkių ir palaikymo juos įveikiant. Buvo linksma ir liūdna. Ir vėl linksma… Gal svarbiausias žodis – nuoširdu. Iš naujo įsivertinau stipraus žmogaus suvokimą. Tai buvo neįkainojama patirtis, būti su vyrais ir moterimis, kurie stiprūs nuoširdumu, atvirumu ir gerumu. Nepaisant įvairių, karčių patyrimų…

Turėjau trylika mokytojų. Trylika kartų daugiau nei tikėjausi☺️

Dėkoju kiekvienam iš Jūsų. Ačiū, Daiva, nežinau, kaip Jūs tai darote, bet liūdna, kad baigėsi ir mielai sugrįžčiau.

P.S. Kad jau visa tai rašo vidutiniškai išsivystęs seksualinis ketvertukas, netikėkit nė vienu žodžiu. Viskas buvo daug geriau, nei sugebu pasakyti 😊 Žydrūnas

,,Dar nei vieni mokymai taip nesupurtė manęs, kaip Eneagrama. Sunku nusakyti žodžiais tuos procesus, kurie vyko per visas tas 6 dienas! Nerealu, kiek įžvalgų gavau: supratau, kas vyksta mano šeimoje, kaip kartojasi tie patys scenarijai, kaip užkimbu ant tų pačių ,,kabliukų”, kaip ilgai nemačiau, to, kas vyko mano pašonėje… Akys atsivėrė… Ačiū visai grupei už palaikymą! Nuostabu mokytis gyvai ir vienu kartu turėti tiek daug mokytojų – visą nuostabią grupę ir tokią profesionalę, jautrią, kiekvienam atidžią Eneagramos mokytoją Daivą! Rekomenduoju visiems! Ačiū!” Rasa

MOKYMO PROGRAMOS TURINYS

Šio seminaro metu:

 • Turėsite galimybę dar giliau ir geriau pažinti save ir kitus. Jūs nustatysite savo dominuojantį instinktą, ir sužinosite, kaip ir kokią įtaką jis daro jūsų pagrindinėms gyvenimo sferoms: asmeniniams santykiams, karjerai, materialinei gerovei, savirealizacijai ir sveikatai. Suprasite, kam gyvenime skiriate didžiausią prioritetą ir kokios jūsų gyvenimiškos sritys dėl to nukenčia. Mokysitės harmonizuoti savo tris svarbiausius instinktus.
 • Sužinosite kiekvieno iš 9 charakterių 3 atspalvius, variantus, kurie priklauso nuo savisaugos, seksualinių ir socialinių santykių pasitenkinimo intensyvumo bei tam tikrų bruožų skirtumus, kurie atsirado, ,,pagrindinei aistrai-motyvacijai“  iškraipius atitinkamo instinkto veiklą.
 • Susipažinsite su 27 charakterių potipiais, arba 9 charakterių atspalviais, ir tai jums padės išplėsti savo žinojimą apie 9 charakterius, dar aiškiau suprasite savo ir kitų elgesio modelius.
 • Suvoksite savo ir kitų asmenybės tipų Vystymosi Lygius, kurie padės pamatyti, kodėl ir kaip žmonės gali ,,kilti aukštyn“ – augti kaip asmenybės arba ,,kristi žemyn“ – degraduoti. Pamatysite, kuo skiriasi to paties tipo žmonės. Turėsite galimybę nustatyti savo asmenybės išsivystymo lygmenį ir suvoksite, kas jums gali padėti ,,pakilti“ ir kokios baimės jus verčia ,,nukristi“ žemyn.
 • Sužinosite, ką reikia daryti, kad galėtume kilti Vystymosi Lygiais, augti kaip sąmoninga asmenybė, ir kaip atpažinti elgesio modelius, kurie daro įtaką jūsų ir kitų žmonių vystymosi krizei. 
 • Sužinosite kiekvieno eneatipo(tarp jų ir savo) prigimtines savybes, stipriąsias puses ir Esybę ir kaip atkurti su ją ryšį.
 • Sužinosite, kokie ankstyvosios vaikystės  elgesio modeliai ir sprendimai padarė įtaką jūsų suaugusių gyvenimui ir santykiams su kitais žmonėmis, ir ką ir kaip galime keisti. Suprasite, kokią įtaką jūsų charakterio formavimuisi turėjo ir turi jūsų santykiai su tėvu ir mama, ir ką daryti, kad nutrauktume karminę grandinę.
 • Galėsite integruoti į savo gyvenimą svarbius palaikančius įsitikinimus, kuriuos jums buvo svarbu išgirsti vaikystėje, tačiau jie buvo ,,pamesti“ ir neišgirsti.
 • Išmoksite tiksliau ir lengviau nustatyti kitų žmonių Eneagramos tipąir taikyti šį modelį įvairiose situacijose su klientais, kolegomis, pavaldiniais, šeimos nariais, konsultacijose, koučinge, mokymuose.
 • Įvaldysite gebėjimą dar geriau suvokti ir suprasti skirtingų eneatipų ,,pasaulio suvokimo žemėlapius“, todėl žymiai pagerės jūsų komunikaciniai įgūdžiai, profesionaliau vadovausite žmonėms, aiškiau deleguosite užduotis, lengviau valdysite stresą ir konfliktines situacijas, paderinsite savo santykius šeimoje, sustiprinsite pasitikėjimą savimi, atrasite vidinę ramybę ir išmintį.
 • Sąmoningas savojo charakterio pažinimas padės atrasti savyje jau turimus resursus, ir tai pagreitins jūsų savirealizacijos galimybes.
 • Jūs galėsite pažvelgti į save taip giliai, kaip dar niekada nežiūrėjote.

 

Mokymuose naudojami mokymo metodai:

 • Interaktyvi ir informatyvi teorija apie Eneagramą ir charakterių psichologiją.
 • darbas porose ir grupėse,
 • grupinės diskusijos,
 • grupinė terapija,
 • kūno terapiniai ir judesio pratimai,
 • meditaciniai sąmoningumo didinimo pratimai,
 • koučingas,
 • praktinės psichodraminės užduotys,
 • interviu su įvairių tipų atstovais,
 • grupinė analizė.

Sąlygos ir bendrinė informacija

2024 m. ENEAGRAMOS MEISTRO KURSO trukmė:  3 moduliai po 2 dienas (6 dienos) 

 I dalis  – sausio 20-21 d. Pagrindiniai instinktai ir 27 eneatipų potipiai 

II dalisvasario 24-25 d. Asmenybės Vystymosi lygiai ir transformacinis kelias

III daliskovo 23-24 d. Objektinių santykių trikampiai, vidinis vaikas ir tėvų figūros  

 Vieta: Vilnius (bus pranešta užsiregistravusiems)

Laikas: 10.00 – 18.30 val. su 1:15 val. pietų pertrauka (pietaujame savarankiškai) ir 2 kavos pertraukom (įskaičiuotos į kainą).

Investicija  6 dienos 480 eurų

Galima mokėti už kiekvieną modulį atskirai. Vieno modulio (2 dienos) kaina  – 160 eurų. Registracija patvirtinama tik gavus 60 eurų avansą (nuo sausio 1 d. jis negrąžinamas, jei nėra naujo dalyvio į jo vietą).

DĖMESIO! Užsiregistravus ir pervedus visą mokestį visas kursas tik 440 eurų.

Lojalumo programa pasikvietus dalyvauti draugą, kolegą, šeimos narį, pažįstamą,  jums asmeniškai suteikiama 10% nuolaida.

Į kainą įskaičiuota:  kavos pertraukėlės, išsami metodinė medžiaga, tarptautinio lygio sertifikatas ICTA (International Coach and Therapist Asociation).

BONUSAS! Visiems dalyviams bus suteikta 60% nuolaida įsigyti norimus išsamius video apie kiekvieną eneatipą. Vieno video trukmė-2 val.
https://eneagramoskursai.lt/

DĖMESIO! Tarptautinio lygio praktiko sertifikatas ICTA (International Coach and Therapist Asociation) įteikiamas tik baigusiems visas 3 ENEAGRAMOS PRAKTIKO IR 3 MEISTRO dalis. 

Kad kiekvienas dalyvis gautų maksimaliai dėmesio ir erdvės – vietų skaičius ribotas!

Skubėkite užsiregistruoti!

Trenerė Daiva Vietrinienė

This is a text block. Click the edit button to change this text.

This is a text block. Click the edit button to change this text.

ENEAGRAMOS PRAKTIKO kursą veda Geštalto psichoterapeutė, viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuota International Coach and Therapist Asociation Eneagramos trenerė, geštalto terapijos ir kūno terapijos praktikė, mindfulnes mokytoja Daiva Vietrinienė, vienintelė Baltijos šalyse baigusi K. Narancho, Eneagarmos charakterių psichologijos autoriaus tarptautinę SAT mokymų programą (800 val. ), taip pat 10 metų veda ir studijuoja Eneagramą pas garsiausius pasaulio Eneagramos mokytojus ir tyrinėtojus, tokius kaip: Russ‘a Hadson‘a, Helen‘a Makani, Franc de Bua Santi ir kt.

22 metų veda seminarus klientų aptarnavimo, asmenybės ugdymo, viešojo kalbėjimo, komunikacijos, emocinio intelekto ugdymo, komandos formavimo, motyvacijos, koučingo, NLP, Eneagramos temomis.

Taip pat teikia asmenines koučingo ir psichoterapijos konsultacijas poroms, šeimoms, individualias ir grupines   https://www.eneagramosakademija.lt/gestalto-psichoterapija/

Kvalifikacija:

 • Geštalto psichoterapeutė,
 • Specializacijos: Kūno terapija, psichodrama, šeimos ir porų konsultavimas, grupinė terapija onlin,
 • SAT – daugiapakopė K. Narancho (Eneagramos vystytojo) programa,
 • Mindfulnes mokytoja (baigusi dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymo programą, Lietuvos Sveikatos mokslų universitetas),
 • Sankt Peterburgo coachingo instituto vadovų-mokytojų ir mokymo trenerių studijos,
 • Sertifikuota ICTA Eneagramos trenerė (International Coach and Trainer Association),
 • Sertifikuota koučingo specialistė (Coaching development , Anglija),
 • Sertifikuota ICTA Professional Master Coach (International Coach and Trainer Association),
 • Sertifikuota NLP trenerė – ICTA Trainer of NLP,
 • Sertifikuota Verslo vadybos trenerė – International Coaches Union Business Trainer,
 • Aukštasis pedagoginis humanitarinis išsilavinimas,
 • Lietuvos žurnalistikos centras, „Ryšių su visuomene ir atstovo spaudai profesinės studijos“.

  Pasirinkite kur dalyvausite*:

   Pasirinkite dovanų kuponą*:

   old man xvideo hindisextube.org www indian sex dot com ひょっとこふぇら javlibrary.pro 街撮りjk سكس برتغال vosyed.com نيك جامد 葵マリー javsite.mobi 町医者老人の顔舐め中出し変態カルテ سكس اغتصاب صيني tvali.net قصص سكس مصوره فيلما
   بزاز و طياز azcorts.com سكس عربي امهات shot hentai hentailove.org asia argento hentai jinsei hentai hentaigallery.org mero hentai erza hentai comic younghentai.net hentai balls expansion سكس مترجم اخ واخته hardpornovideos.com افلام هوبا
   xxx hd hindi mehrporn.com xvediostelugu tamil aunty sex xnxx hindipornsite.com remya nambeesan nikita thukral sexindiantube.net x visdeos قصص جنسية ارشيف arabwifeporn.com سكس نيك خليجى bacca sex pornobk.com x viveos