Eneagramos klubas

 

 

 Nuotrr.

ENEAGRAMOS KLUBAS

 ,,Eneagramos vakarai“

Eneagramos klubai populiarūs visame pasaulyje. Todėl ir Lietuvoje jau visus metus gyvuoja toks klubas . Kadangi esu sukaupusi didžiulę aštuonerių metų Eneagramos mokymo ir mokslų patirtį pas įvairiausius ir garsiausius Eneagramos kūrėjus ir mokytojus, mielai dalinuosi įvairių Eneagramos mokyklų ir mokytojų metodikomis.

Eneagramos vakarai – tai mėnesiniai susitikimai, į kuriuos kviečiame visus besidominčius pasaulyje plačiai naudojamu Eneagramos modeliu. Seminarų dalyviai jau seniai prašė tokių susitikimų, kuriuose galėtume įtvirtinti gautas naudingas Eneagramos žinias ir aptarti tai su bendraminčiais. Eneagrama – universalus modelis, kurį galime taikyti asmeniniam augimui ir transformacijai, santykių kūrime, koučinge ir psichoterapijoje, komandų kūrime, vadovavime ir lyderystėje, darbuotojų atrankoje, vaikų pažinime ir auklėjime, įvairių darbinių kompetencijų ugdyme, sprendimų priėmime.

Eneagramos vakarai – tai puiki ir patikima erdvė, kurioje, būdami bendraminčiai, galime reguliariai praktikuotis pažinti save ir kitus, profesionaliau nustatyti savo ir kitų eneatipus, ugdyti sąmoningumo kompetencijas, tobulinti Eneagramoje pateikiamus asmenybės augimo ir transformacijos metodikas, spręsti susikaupusius svarbius klausimus, diskutuoti, susipažinti su įvairiomis vertingomis psichologinėmis žiniomis, padedančiomis dar giliau ir visapusiškiau pažinti save ir kitus.

Kiekvieną mėnesį mes praktikuojamės, atliekame įvairiausias užduotis, taikome  įvairiausias technikas ir metodikas, dalinamės patirtimi ir įžvalgomis tam tikra įdomia tema, kuri jums naudinga darbe ir asmeniniame gyvenime.

Eneagramos vakarai – tai unikali galimybė išgirsti, pamatyti ir suprasti daugybę žmogaus mąstymo paslapčių bei įgyti ir tobulinti praktinius įgūdžius.

Kviečiame prisijungti prie žingeidžių žmonių klubo!

Kol kas Eneagramos klubas organizuojamas Vilniuje, bet atsiradus poreikiui, mielai organizuosime ir Kaune, Klaipėdoje.

Eneagramos klubo susitikimo laikas: 18.00 – 21.00

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur, dalyvaujantiems šeštą kartą lojalumo nuolaida 50 proc.

 

    Pasirinkite kur dalyvausite*:

      Pasirinkite dovanų kuponą*: