Kodėl verta žinoti eneagramą?

 

Symbol su spalvom

Manoma, jog didžiausia paslaptis žmogui – tai pats žmogus. Kas jis toks? Kaip jį suprasti? Kodėl būtent taip jis elgiasi ir mąsto? Kodėl žmonės tokie skirtingi? Kodėl su vienais sukuriame ryšį, o kiti mus erzina? Kodėl kai kurie žmonės gyvenime pasiekia daugiau už kitus? Kaip atrasti ryšį su norimu žmogumi? Kaip būti laimingu ir pasiekti trokštamu rezultatų?

Tas faktas, kad mes nepažįstame savęs, profesoriaus K. Narancho nuomone, susijęs su nekontroliuojamu savigynos mechanizmu, saugančiu nuo išorinio pasaulio grėsmių: nuolatinis būtinumas ,,atrodyti“ ir atitikti daugybę lūkesčių, atima iš mūsų galimybę tiesiog ,,būti“ ir mylėti save tokį, koks esi. Tarp žmogaus ir jo tikrojo ,,AŠ“ yra didžiulė praraja, kurią įveikdamas ( o tam ir padeda Eneagramos žinios), žmogus formuoja meilę savajam ,,AŠ“, o tai reiškia ir meilę artimajam. Eneatipų psichologija kaip savęs tobulinimo ir vidinio augimo instrumentas padeda išeiti iš uždaro problemų rato ir būti sąmoningais. K. Jungas sakė: ,,Kol nesąmoningo nepaversime sąmoningu, tol tie klausimai valdys mūsų gyvenimą, ir mes tai vadinsime likimu.“

Ir jei jūs suvokiate šios paslapties svarbą ir pasiruošę pasiekti trokštamų rezultatų savo
gyvenime – Eneagrama pats tinkamiausias ir aiškiausias modelis, kuris išsamiai atsako
į visus šiuos klausimus ir duoda aiškias rekomendacijas, kaip tai padaryti.

,,Eneagrama keičia žmonių gyvenimus“, – tai sako visi, kurie jos mokėsi. Tai, kas buvo nuo Jūsų paslėpta, staiga atsivers prieš akis ir privers Jus aiktelėti. Eneagrama atvers Jums naujas perspektyvas. Jūsų požiūris į save, pasaulį ir supančius žmones pasikeis visam laikui!

Kviečiu visus pažinti šį spalvingą ir jaudinantį Eneagramos pasaulį!