3 modulių ENEAGRAMOS PRAKTIKO KURSAS

Picture1

  ENEAGRAMOS PRAKTIKAS

 3 modulių ENEAGRAMOS PRAKTIKO KURSAS
su galimybe gauti tarptautinį ICTA praktikanto sertifikatą

icta

I modulis – spalio 21-22 d.
II modulis – lapkričio 18-19 d.
III modulis – gruodžio 9-10 d.

Vilnius

 

Kviečiu į didžiąją kelionę, kuri pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą ir save!

K. Narancho (1932), garsus geštalto psichoterapeutas, psichiatras, mokslininkas, tyrinėtojas, gausybės knygų
autorius, vienas žymiausių specialistų, kurio gyvenimo darbai pašvęsti žmogiško potencialo atvėrimui ir harmoningos asmenybės vystymui, įkvėptas O. Ičazo ir G.Gurdžijevo teorijomis apie Eneagramą, kaip universalų pasaulio ,,žemėlapį“ su jo dinamiškais įstatymais, sukūrė unikalią metodiką, padedančią suprasti žmonių tipologiją ir elgesio modelius – eneatipų psichologiją.

Jau labai ankstyvame amžiuje kiekvienas vaikas neišvengiamai susiduria su situacijomis, kurios iššaukia stresą ir turį galingą įtaką charakterio formavimuisi. Dažnai šie momentai pasimiršta ir atrodo nesvarbūs žiūrint į nugyventą amžių. Gaila, bet būtent jie įtakoja mūsų reakcijas, siekius, giluminę motyvaciją, versdami eiti per gyvenimą tarsi geležinkelio bėgiais, ir neleidžia atmesti tuos apsauginius mechanizmus, kurie buvo nepaprastai reikalingi vaikystėje, bet dažniausiai trukdo šiandien. Eneagramos seminarai suteikia galimybę pamatyti ir pajusti šį uždarą ratą, kad galėtume iš jo išsiveržti.

3 modulių Eneagramos praktiko kursas  – pirmoji kelionės dalis – skirta išsamiam savęs, savo charakterio pažinimui. Šis kursas suteiks galimybę ne tik giliai pasižiūrėti į save, bet ir įvertinti save iš šalies, susivokti savo emocijose, prote ir kūne. Pažindami save, jūs naujai pamatysite kitus žmones, savo santykį į aplinkinį pasaulį.

Jūsų laukia daug patyriminės praktikos ir informacijos, kuri nepaliks nei vieno abejingo. Dalyvaudami šiame unikaliame seminarų cikle jūs turėsite puikią galimybę pažinti save ir kitus asmenybės tipus ne tik teoriškai, bet ir gyvai bendraujant su kitų asmenybės tipų atstovais, gauti neįkainojamą grįžtamąjį ryšį apie save. Įvairios praktinės užduotys leis greičiau pastebėti, išgirsti ir pajusti kitų asmenybės tipų skirtumus, padės giliau pažvelgti į save ir atsakyti į klausimus: „kas aš esu?“ , ,,kokios svarbiausios mano gyvenime iškilusių konfliktų ir sunkumų priežastys ir iš kur jos kyla ir kaip su jomis tvarkytis?“, ,,ką daryti, kad gyvenimas suteiktų daugiau laimės ir harmonijos?“

Eneagramos kursas skirtas sąmoningumo keliu einantiems žmonėms, kuriems svarbu suprasti, kaip jų nesąmoningi elgesio modeliai, impulsai, emocijos, poreikiai įtakoja ir valdo jų priimamus svarbius sprendimus, santykius su kitais žmonėmis, gyvenimą. Žmonėms, kurie nori tapti savo srities profesionalai, kuriems svarbus asmeninis augimas ir noras suprasti save pačiam giliausiam lygmenyje.

Dar taip giliai į save nežiūrėjote!

Lietuvoje jau keli tūkstančiai sėkmingų žmonių pažino didžiulio pasisekimo pasaulyje susilaukusį Eneagramos modelį. Šios žinios suteikė visiems daugybę naujų įžvalgų asmeniniame gyvenime, santykiuose, darbe ir versle bei pateikė aiškią sistemą, ką reiktų tobulinti, kad pasiektume trokštamų rezultatų visose gyvenimo srityse. Atsiliepimus skaitykite čia:

Kad pagerintų savo lyderių ir komandų darbą, padidintų emocinę darbuotojų kompetentiją ir kurtų sėkmingo bendradarbiavimo ir komunikacijos įgūdžius, Eneagramos modelį sėkmingai taiko Avon Products, Boeing Corporation, The DuPont Company, General Motors, Alitalia Airlines, KLM Airlines, Kodak, Hewlett Packard, Toyota, Procter & Gamble, Reebok, Motorola, Sony, American Press Institute, Coca Cola ir dar apie 1000 kompanijų visame pasaulyje.

Kviečiu ir Jus atrasti spalvingąjį ir išskirtinį Eneagramos pasaulį

Jūs nustebsite, kaip pažintis su Eneagrama pakeis jūsų gyvenimą! Tai, kas buvo nuo Jūsų paslėpta, staiga atsivers prieš akis ir privers Jus aiktelėti. Eneagrama atvers Jums naujas perspektyvas. Jūsų požiūris į save, pasaulį ir supančius žmones pasikeis visam laikui!
Eneagrama (graik. ennea – devyni,  gramma – ženklas, vieta, taškas) – visame pasaulyje pripažintas asmenybės tipologijos bei asmenybės augimo ir transformacijos modelis, unikali senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sintezė. Skirtingai nei kitos tipologijos,  Eneagrama  neapsiriboja charakteringų bruožų ir stereotipinių elgesio modelių aprašymu. Ji pristato devynis pagrindinius asmenybės tipus, kurie yra paremti vidine nesąmoninga motyvacija, ir atskleidžia, kaip ši motyvacija pasireiškia visose gyvenimo srityse: santykiuose, karjeroje, finansuose, asmeniniame tobulėjime ir šeimoje.
Unikali ir moderni asmenybės  tipologija leidžia suprasti, kokie pasąmonės troškimai ir baimės verčia mus būtent taip mąstyti, jaustis ir elgtis, ir ką reikia daryti, kad pasiektume trokštamų rezultatų. Šiuo metu tai vienas iš tiksliausių, naudingiausių ir efektyviausių instrumentų aktyviai naudojamų dirbant su žmonėmis bet kokioje sferoje. Eneagrama taip pat padeda labai efektyviai išspręsti net pačias sudėtingiausias konfliktines situacijas darbe bei asmeniniuose santykiuose.

Eneagrama – tai unikali galimybė išgirsti, pamatyti ir suprasti daugybę žmogaus mąstymo paslapčių.

Peržiūrėkite nemokamą WEB’seminarą ir trumpai susipažinkite su Eneagrama!

https://www.youtube.com/channel/UC-5BEX53K_uMBje1B7xYNlQ

Kam skirti ir naudingi Eneagramos mokymai:

• įvairaus lygio vadovams,
• žmogiškųjų išteklių specialistams (HR),
• vadybininkams,
• pardavėjams,
• konsultantams,
• koučingo specialistams, psichologams, mokytojams,
• tiems, kurie siekia tobulėti savo profesinėje ir asmeninėje veikloje.

Kuo jums bus naudingi mokymai?

•    Mokysitės priimti skirtingai mąstančius žmones ir suprasti, kodėl jie elgiasi kitaip nei Jūs.
•    Suprasite 9 skirtingas asmenybės bazines pasaulio suvokimo strategijas, ir kaip jos pasireiškia darbinėje ir asmeninėje veikloje.
•    Sužinosite sąmoningą ir nesąmoningą kiekvieno tipo motyvaciją ir mokysitės teisingai bei lanksčiai ją panaudoti.
•    Suvoksite, ką savo gyvenime darote neteisingai, kokiais vidiniais įsitikinimais vadovaujatės, tikėdamiesi, kad tapsite laimingesni.
•    Pamatysite savo stipriąsias ir silpnąsias puses, savo sėkmingas ir nesėkmingas elgesio strategijas bei atrasite įrankį jas valdyti.
•    Suprasite, kokie tikrieji motyvai, baimės ir poreikiai vadovauja Jums ir kitiems žmonėms pasąmonės lygmenyje.
•    Sužinosite, kaip žengti pirmąjį žingsnį, padedantį išsivaduoti iš savo mąstymo barjerų ir suvaržymų.
•    Sužinosite, kaip formuoti sėkmingą komandą panaudojant stipriąsias kiekvieno darbuotojo savybes.
•    Suprasite, kaip teisingai paskirstyti darbus ar pareigas atsižvelgiant į kiekvieno darbuotojo stipriąsias ir silpnąsias puses.
•    Atrasite būdus, kaip kolektyve pagerinti komunikaciją suprantant 9 skirtingus bendravimo stilius.
•    Suprasite konfliktines priežastis ir sužinosite, kaip efektyviai jas spręsti.
•    Greičiau pastebėsite ir efektyviau spręsite esamas ar galimas kiekvieno organizacijos darbuotojo darbines problemas.
•    Sužinosite, kaip teisingai naudoti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį kiekvienam asmenybės tipui.
•    Sužinosite, kaip galima pagerinti santykius su esamais klientais ir kaip lengviau atrasti naujų klientų suprantant ir numanant, kokios reakcijos iškilus vienai ar kitai problemai galima tikėtis iš savęs ir aplinkinių.
•    Išmoksite padėti sau bei kitiems žmonėms greičiau judėti asmeninės ir dvasinės plėtros keliu.

Eneagrama – padeda suprasti, kad egzistuoja devyni skirtingi požiūriai, devyni skirtingi vertybių rinkiniai, devyni skirtingi bendravimo stiliai, devyni skirtingi problemų sprendimo būdai – ir kad jie visi reikalingi ir veiksmingi!

Dalyvaudami seminare jūs turėsite puikią galimybę pažinti save ir kitus asmenybės tipus ne tik teoriškai, bet ir gyvai bendraujant su kitų asmenybės tipų atstovais. Įvairios praktinės užduotys leis greičiau pastebėti, išgirsti ir pajusti kitų asmenybės tipų skirtumus, padės giliau pažvelgti į save ir atsakyti į klausimus: „kas aš esu?“ , ,,ką man daryti?“ .

Mokymuose naudojami mokymo metodai:

 • interaktyvi teorija,
 • darbas porose ir grupėse,
 • grupinės diskusijos,
 • kūno terapiniai pratimai,
 • meditaciniai sąmoningumo didinimo pratimai,
 • koučingas,
 • praktinės psichodraminės užduotys,
 • interviu su įvairių tipų atstovais,
 • koliažų kūrimas,
 • grupinė analizė.

Bazinio kurso turinys

1. Eneagramos istorija.
2. Eneagramos modelio struktūra.
3. Trys intelekto tipai (instinktyvusis, emocinis, mentalinis), jų vystymas, taikymas ir įtaka asmeninėje ir profesinėje veikloje.
4. Eneagramos tipų tarpusavio sąveika ir kokią įtaką jos daro kiekvienam asmenybės tipui.
5. 9 asmenybių tipų vystymosi kelias (motyvacija, fiksacija, stiprioji pusė, esybė).
6. Pažintis su 9-iais asmenybės tipais:
•    mąstymo ir elgesio ypatumai,
•    užslėpti vidiniai elgesio motyvai ir jų įtaka elgesio formavimui,
•    elgesio stereotipai, kurie įtakoja konfliktines situacijas,
•    stipriosios tipų savybės ir kaip jomis pasinaudoti,
•    tikroji kiekvieno tipo esybė ir jos reikšmė individui,
•    streso ,,sukėlėjai“ ir reakcija į stresą,
•    stipriosios pusės ir ypatingi gebėjimai,
•    kaip surasti savo sėkmingą elgesio strategiją ir kas Jums trukdo tapti sėkmingais.

7. Kaip kiekvienas tipas susitvarko su konfliktais ir sudėtingomis situacijomis, kaip reaguoja, kai nepatenkina savo poreikių. Harmoningos grupės.

8. Kaip kiekvienas tipas jaučiasi socialiniame kontekste ir kaip siekia patenkinti savo bazinius poreikius. Socialiniai stiliai. Tarpusavio bendravimo skirtumai ir panašumai.

9. Kaip teisingai komunikuoti su skirtingais asmenybės tipais bei sukurti palankius santykius su artimaisiais ir kolegomis.

10.Transformaciniai patarimai kiekvienam asmenybės tipui.

Sąlygos ir bendrinė infotmacija

ENEAGRAMOS PRAKTIKO KURSO trukmė:  3 moduliai po 2 dienas (6 dienos) 

I modulis – spalio 21-22 d.
II modulis – lapkričio 18-19 d.
III modulis – gruodžio 9-10 d.

 Vieta: Vilnius (bus pranešta užsiregistravusiems)

Laikas: 10.00 – 18.30 val. su 1 val. pietų pertrauka (pietaujame savarankiškai) ir 2 kavos pertraukom (įskaičiuotos į kainą).

Investicija:   6 dienos 480 eurų 

Į kainą įskaičiuota:  kavos pertraukėlės, išsami metodinė medžiaga, tarptautinio lygio sertifikatas ICTA (International Coach and Therapist Asociation).

Registruojame pervedus 60 eurų registracijos mokestį.

Galima mokėti už kiekvieną modulį atskirai. Vieno modulio (2 dienos) kaina  – 160 eurų.

DĖMESIO! Užsiregistravus ir pervedus visą sumą– visas kursas kainuos tik 445 eurų. 

Lojalumo programajei jūs pasikviečiate dalyvauti draugą, kolegą, šeimos narį, pažįstamą,  jums asmeniškai suteikiama 10% nuolaida.

BONUSAS! Visiems dalyviams bus suteikta 40% nuolaida įsigyti norimus išsamius video apie kiekvieną eneatipą. Vieno video trukmė-2 val.
https://eneagramoskursai.lt/

DĖMESIO! Tarptautinio lygio praktiko sertifikatas ICTA (International Coach and Therapist Asociation) įteikiamas tik baigusiems visus III modulius. 

Kad kiekvienas dalyvis gautų maksimaliai dėmesio ir erdvės – vietų skaičius ribotas!

Skubėkite užsiregistruoti!

 

Trenerė Daiva Vietrinienė

ENEAGRAMOS PRAKTIKO kursą veda Geštalto psichoterapeutė, viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuota International Coach and Therapist Asociation Eneagramos trenerė, geštalto terapijos ir kūno terapijos praktikė, mindfulnes mokytoja Daiva Vietrinienė, vienintelė Baltijos šalyse baigusi K. Narancho, Eneagarmos charakterių psichologijos autoriaus tarptautinę SAT mokymų programą (800 val. ), taip pat 10 metų veda ir studijuoja Eneagramą pas garsiausius pasaulio Eneagramos mokytojus ir tyrinėtojus, tokius kaip: Russ‘a Hadson‘a, Helen‘a Makani, Franc de Bua Santi ir kt.
22 metų veda seminarus klientų aptarnavimo, asmenybės ugdymo, viešojo kalbėjimo, komunikacijos, emocinio intelekto ugdymo, komandos formavimo, motyvacijos, koučingo, NLP, Eneagramos temomis. Taip pat teikia asmenines koučingo ir psichoterapijos konsultacijas poroms, šeimoms, individualias ir grupines   https://www.eneagramosakademija.lt/gestalto-psichoterapija/

Kvalifikacija:

 • Geštalto psichoterapeutė,
 • Specializacijos: Kūno terapija, psichodrama, šeimos ir porų konsultavimas, grupinė terapija onlin,
 • SAT – daugiapakopė K. Narancho (Eneagramos vystytojo) programa,
 • Mindfulnes mokytoja (baigusi dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymo programą, Lietuvos Sveikatos mokslų universitetas),
 • Sankt Peterburgo coachingo instituto vadovų-mokytojų ir mokymo trenerių studijos,
 • Sertifikuota ICTA Eneagramos trenerė (International Coach and Trainer Association),
 • Sertifikuota koučingo specialistė (Coaching development , Anglija),
 • Sertifikuota ICTA Professional Master Coach (International Coach and Trainer Association),
 • Sertifikuota NLP trenerė – ICTA Trainer of NLP,
 • Sertifikuota Verslo vadybos trenerė – International Coaches Union Business Trainer,
 • Aukštasis pedagoginis humanitarinis išsilavinimas,
 • Lietuvos žurnalistikos centras, „Ryšių su visuomene ir atstovo spaudai profesinės studijos“.

  Pasirinkite kur dalyvausite*:

   Pasirinkite dovanų kuponą*:

   old man xvideo hindisextube.org www indian sex dot com ひょっとこふぇら javlibrary.pro 街撮りjk سكس برتغال vosyed.com نيك جامد 葵マリー javsite.mobi 町医者老人の顔舐め中出し変態カルテ سكس اغتصاب صيني tvali.net قصص سكس مصوره فيلما
   بزاز و طياز azcorts.com سكس عربي امهات shot hentai hentailove.org asia argento hentai jinsei hentai hentaigallery.org mero hentai erza hentai comic younghentai.net hentai balls expansion سكس مترجم اخ واخته hardpornovideos.com افلام هوبا
   xxx hd hindi mehrporn.com xvediostelugu tamil aunty sex xnxx hindipornsite.com remya nambeesan nikita thukral sexindiantube.net x visdeos قصص جنسية ارشيف arabwifeporn.com سكس نيك خليجى bacca sex pornobk.com x viveos