Kur mokytis eneagramos?

Eneagrama – tai ne teorija. Todėl geriausias ir efektyviausias būdas mokytis Eneagramos – tai specialūs seminarai, kurių pristatymus jūs rasite šiame ENEAGRAMOS AKADEMIJA puslapyje. Dalyvaudami šiuose Eneagramos seminaruose, Jūs turėsite patikimą erdvę ir puikią galimybę nustatyti savo bazinį asmenybės tipą ir tyrinėti save, dirbti su savimi, atlikti transformacines užduotis. Tuo pačiu atsiveria galimybės pažinti kitus asmenybės tipus ne tik teoriškai, bet ir gyvai bendraujant su kitų tipų atstovais. Interviu su kitais asmenybės tipais, įvairios praktinės užduotys, savianalizė, grįžtamasisi ryšys padės greičiau pastebėti, išgirsti ir pajusti kitų asmenybės tipų skirtumus, padės giliau pažvelgti į save ir atrasti pasąmonėje glūdinčius gyvenimiškos motyvacijos klodus.

Registruotis į seminarus: čia

Jūs taip pat galite:

  • Skaityti straipsnius ir knygas (žiūrėti puslapyje apie Eneagramą); klausytis vebinarų;
  • Užsiprenumeravę puslapį ENEAGRAMOS AKADEMIJA, jus nuolatos gausite įvairios informacijos apie šį psichologinį modelį lietuvių kalba, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus šia tema.
  • Jau dabar jūs galite susipažinti su 9 Eneagramos asmenybės tipais ir nustatyti, kuriam tipui galėtumėte priklausyti.

Jūs galite atlikti Eneagramos bazinio tipo nustatymo testą (čia). Tik atsiminkite, kad nei vienas testas neduoda šimtaprocentinio tikslumo, todėl tiksliausiai savo tipą galite nustatyti dalyvaudami seminare arba užsisakę individualią koučingo sesiją ar konsultaciją Eneagramos tipui nustatyti (informacija apie individualų koučingą šiame puslapyje).

SUŽINOKITE NAUJIENAS!