Atsiliepimai

 • Ačiū, Daiva, jūs nuostabi lektorė ir labai geras žmogus, tą patvirtinu antrą kartą. Mokymai labai stipriai mane palietė nuo pat pirmų dienų ir kuo toliau, tuo giliau. Atrodo jau viską žinai, bet vis kiekvieną kartą atrandi kažką gilesnio. Gavau daug atsakymų, įsitikinau, kad esu teisingame kelyje. Labai dėkoju!
  Virginijus
 • Meistro kursas man padėjo:
  1. Sugrąžinti save į veiklos kelią.
  2. Prisimenant vaikystę, dar labiau suprasti save.
  3. Dar labiau suprasti aplink save esančius artimus žmones.
  4. Norą, kad šį seminarą išklausytų artimas žmogus.
  5. Mano mylimų atžalų supratimas. Kuo galiu padėti jiems.
  Ramūnas
 • Supratau, kodėl nepasiekiu kai kurių tikslų – pasirodo jie orientuoti ne į mano pagrindinį instinktą! Juos, pasirodo, visai kitaip reikėjo formuluoti. Bet labiausiai Eneagrama man patinka tuo, kad gauni daugybę rekomendacijų, kuria kryptimi ir kokiais būdais tobulėti būtent tau. Metodai ne universalūs, bet pritaikyti beveik asmeniškai. Naudoju tiek sau pačiai, tiek savo, kaip psichologės darbe (klientams). Labai ačiū!
  Asta
 • Ką man davė:
  1. Tolerancijos sau ir kitiems.
  2. Pabudini domėjimąsi kitais.
  3. Padėjo geriau pažinti save, savo poreikius.
  4. Suteikė optimizmo, kad save ir savo gyvenimą galima keisti.
  Buvo tikrai labai naudinga, labai puikios praktinės užduotys, kurias galima taikyti ir savarankiškai save stebėti. Džiaugiuosi, kad pavyko pabūti ,,čia ir dabar“. Gerai paruošta struktūruota ir išdėstyta informacija. Labai šauni ir įdomi mokytoja!
  Ieva I.
 • Tai labai naudinga, prasminga, gili kelionė į save, savo pasaulį. Jei esi atviras, sąžiningas sau ir kitiems, rimtai nusiteikęs, turi puikią galimybę atsigręžti į save, savo vidų, pamatyti tai, ko nenorėjai ar nebuvai matęs. Tai kelionė, kurioje prireiks daug drąsos, bet joje rasi tiek daug vertingų dalykų, jog gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo. Įgytos žinios, informacija, prisilietimai prie savo ir kitų vaikystės, patirties tarsi žibintas nušvies tau kelią. Rasi daug patvirtinimų, patarimų, ką daryti siekiant vidinės ramybės ir harmonijos savyje ir aplink tave. Beliks tik apsispręsti, ar tai ir darysi toliau. Ačiū jums, Daiva, už viską!
  Lina
 • Labai puikus, stiprus seminaras. Daugelis užduočių priverčia kitaip pažvelgti į vaikystės įvykius, į savo poelgius gyvenime, suvokti save ir savo veiksmus. Patiko užduotys, kurios pradžioje atrodė bauginančios, nes reikės stipriai įsigilinti į save, tačiau, jas atlikus, netikėtai maloniai nustebino užplūdęs palengvėjimas. Pats seminaras labai intensyvus, ypač emociškai. Jautrios užduotys parodė, kokie aplinkui skirtingi ir nuostabūs žmonės, privertė pajusti, kaip retai mes iš tikrųjų apie tai pamąstome. Ačiū jums už suteiktą galimybę būti savimi ir pažinti save!
  Anastasija
 • Eneagramos seminaras padėjo atrasti savo asmenybės šaknis ir suvokti savo prigimtį. Pamatyti savo silpnąsias puses ir pripažinti silpnybes. Tai suteikė ne tik daugiau pasitikėjimo savimi, bet ir išugdė toleranciją kitiems žmonėms. Žinodama ir suvokdama savo ir kitų elgesio motyvus, žymiai lengviau, pozityviau ir efektyviau bendrauju, veikiu, randu savo energijos šaltinius. Žymiai labiau priimu ir myliu save, tai teikia didesnį džiaugsmą gyvenime ir norą dalintis geriausiu, ką turiu ir moku. Šis seminaras labai vertingas tobulinant, auginant save, puikiai integruotas į kasdienybę, darbą poilsį, santykius. Gautos žinios, įgūdžiai ir suvokimas labai praverčia gyvenime. Puiki lektorė. Nepasigailėjau nė akimirkos, kad čia atėjau ir mokiausi. Smagu buvo susipažinti su naujais žmonėmis, atrasti ir priimti kiekvieno unikalumą. Ir tai ne tik gražūs žodžiai – tai Realybė! Ačiū!
  Giedrė
 • Мeistro seminaras – tai galimybė prisiliesti prie savo Esybės, prie savo tikrojo ,,Aš“. Tai tarsi kelrodis gyvenimo kelyje, vedantis į asmenybės augimą ir tobulėjimą. Dėkinga už jūsų pasišventimą ir perteiktas žinias!
  Ieva Š.
 • Didelis ačiū Daivai už nuostabų kursą, už savęs pažinimo kryptį. Įgytas žinias galima pritaikyti bet kurioje situacijoje, jos padeda suprasti, kaip augti ir tobulėti. Ačiū!
  Karolina
 • Davė didelį supratimą apie save ir kitus. Supratau, kodėl esu toks, koks esu ir ką reikia keisti ir ties kuo sutekti dėmesį. Suteikė daugiau tolerancijos.
  Mindaugas M.
 • Labai gilu. Jautriai paliečia giliai užspaustus, užgniaužtus skaudulius, atveria juos, padeda valytis, pamatyti, ką reikia gydyti, stiprinti, su kuo dirbti, ką sau suteikti, ką paleisti, už ką atsiprašyti savęs, kaip save mylėti, kaip nebijoti ir priimti tamsiąsias puses. Ačiū už meilę, palaikymą, nuostabią kelionę.
  Kristina
 • Eneagramos seminaras sudomino, nes einu savęs pažinimo keliu. Pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti, ar mes su žmona tinkame vienas kitam, ar mūsų išsivystymo lygiai šalia. Mokymai vyko įdomiai, intensyviai. Lektorė patiko, medžiaga, skaidrės naudingos, įsiminiau gerai. Praktiniai pratimai efektyvūs ir naudingi. Seminaro informacija padėjo iš arčiau susipažinti su savimi, žmona, vaikais, iš arčiau pažinti draugus, kolegas, seminaro dalyvius. Įgijau naujų pažįstamųJ Pasilyginau su savo energijos žmonėmis – yra dar kur augti! Ačiū, apkabinu!
  Vladimir
 • Ačiū, Daiva, už paprastumą, nuolankumą, profesionalumą, jautrumą, ramumą dėstant šį kursą. Kursas man buvo naudingas ir ateityje tikrai pravers (bus naudojamas). Tos žinios puikiai pritaikomos. Manau, reikalinga pažvelgti į save ir pamatyti kitus žmones – nuostabius Dievo kūrinius, nors ir sužalotus, bet tiek daug galinčius ir tokius brangius. Dėkoju!
  Algirdas
 • Eneagramos Meistro kursas suteikė dar gilesnį žmonių skirtumų ištakų pažinimą, priežasčių, kurios slypi vaikystėje, šeimos elgesio modeliuose supratimą. Supratimas apie asmens vystymosi lygius patvirtina tai, kad žmogus turi siekti būti laimingas ir tą gali pasiekti tobulindamas, priimdamas pats save tokį, koks jis yra, suprasdamas, kodėl jis toks yra ir dėl to įgydamas gebėjimą ,,įjungti“ stipriąsias savo puses ir ,,išjungti“ silpnąsias“. Mokymų metu buvusios praktikos yra tai, ką reikėtų perkelti savo kasdienybę, reguliarų savęs atnaujinimą, harmonizavimą. Ačiū!
  Andrius
 • Labai ačiū už kelionę į save per Eneagramos meistro kursą. Ji nebuvo lengva, bet jautri, jausminga. Buvo ir ašarų ir malonių atradimų. Ačiū už leidimą klaidžioti ir pačiai atrasti save, už tai, kad niekas neteisė už rodomas emocijas. Ir dar už labai gražią ir jausmingą muziką! Tu svarbi ir reikalinga!
  Aušra
 • Miela Daiva, aš nuoširdžiai Jums dėkoju už visą prasmingą laiką, Jūsų spinduliuojančią šilumą ir atsidavimą! Tai, ką gavau Meistro kurse – neįkainojama! Aš atradau save iš naujo! Aš sugebėjau pažvelgti į save: savo baimes ir stiprybes, savo skausmą, liūdesį, meilę, talentus! Aš gavau supratimą, kad smagu būti čia, šitame pasaulyje, bendrauti su žmonėmis ir juos pažinti! Aš turėjau galimybę auginti save, pakylėti, padrąsinti! Gavau daug atsakymų, kilo daug klausimų, kurie atveria naujas erdves! Jauki aplinka, šiluma, įdomūs žmonės! Ačiū.
  Diana
 • Meistro kursas davė:
  1. Išsigrynintus tikslus, tvirtą įsipareigojimą prieš save ir apsisprendimą eiti dvasingumo keliu.
  2. Geresnį kitų žmonių suvokimą ir bendrumo jausmą.
  3. Užaugino keliais išsivystymo lygiais (tikiuosi pakėlė pleištą, o ne už virvelės tempė)
  Laurynas
 • Daiva, ačiū Jums be galo, kaip visada, už labia profesionalų, bet kartu ir be galo žmogiškai šiltą seminarą! Už naujas žinias ir įgūdžius! Dėkoju už gilesnes žinias apie Eneagramos tipus ir mane pačią. Jaučiuosi kaip po ,,patyriniminio žygio“, tik tas žygis vyko ne į miškus, o į mane pačią! Ačiū už naują pasižiūrėjimą į save, naujas mintis ir emocijas. Sėkmės ugdant naujus meistrus! Labai tikiuosi, kad dar bus naujų, Jūsų vedamų, renginių šia tema.
  Lina
 • Šie mokymai, tai – kelias į save. Vieni nueina daugiau, kiti – mažiau, tačiau kiekvienas atranda tai, kas jam svarbu, ypatinga. Labai svarbu, kad supratau, jog šiame kelyje aš ne viena, yra, kas eina kartu, kas dar atsilikę ar dar pakelyje, tačiau mes visi turime bendrą tikslą – savo ypatingą ir nepakartojamą kelionę į savęs ir kitų pažinimą. Ačiū už šią galimybę pakeliauti!
  Giedrė
 • Ilgą laiką savarankiškai domiuosi savęs ir aplinkinių žmonių pažinimu. Perskaičiau daug knygų ir aplankiau daug seminarų, bet tik Eneagramos pažinimas leido tarsi veidrodyje pamatyti save, pajausti energiją, atpažinti kasdienius elgesio modelius ir atrasti bendraminčių. Tai iš ties nebuvo lengva, kartais net labai skausminga, bet tikrai verta leistis į šią kelionę, kurią nuėjusi atrandi ramybę, suvokimą, kad esi pats svarbiausias sau ir turi teisę būti laimingas.  Labai patiko lektorės vedimo stilius, jautėsi puiki energija, atsidavimas ir didžiulė meilė Eneagramos mokslui. Dėkoju ir linkiu sėkmės!
  Dalia
 • Miela Daiva, esi nuostabi trenerė ir Eneagramos specialistė. Esu dėkingas už galimybę kartu su nuostabiais žmonėmis gilintis į save ir suvokti savo asmenybės slapčiausias kerteles. Pažinti save per užduotis, per darbą komandoje, per pokalbius, per atgalinį ryšį, per savo ir kitų įžvalgas, per tavo , Daiva,  puikų gebėjimą perteikti kiekvieno tipo energiją ir esmę – ar gali būti dar kažkas nuostabesnio! Manau, kad gali. Ir tai ko gero bus dar vieni Eneagramos mokymai, į kuriuos tikiuosi, būsiu pakviestas. Tu esi labai labai reikalinga! Ačiū!
  Rolandas
 • Supratau, kodėl nepasiekiu kai kurių tikslų – pasirodo jie orientuoti ne į mano pagrindinį instinktą! Juos, pasirodo, visai kitaip reikėjo formuluoti. Bet labiausiai Eneagrama man patinka tuo, kad gauni daugybę rekomendacijų, kuria kryptimi ir kokiais būdais tobulėti būtent tau. Metodai ne universalūs, bet pritaikyti beveik asmeniškai. Naudoju tiek sau pačiai, tiek savo, kaip psichologės darbe (klientams). Labai ačiū!
  Asta
 • Labai gilu. Jautriai paliečia giliai užspaustus, užgniaužtus skaudulius, atveria juos, padeda valytis, pamatyti, ką reikia gydyti, stiprinti, su kuo dirbti, ką sau suteikti, ką paleisti, už ką atsiprašyti savęs, kaip save mylėti, kaip nebijoti ir priimti tamsiąsias puses. Ačiū už meilę, palaikymą, nuostabią kelionę.
  Kristina
 • Daiva, ačiū Jums be galo, kaip visada, už labia profesionalų, bet kartu ir be galo žmogiškai šiltą seminarą! Už naujas žinias ir įgūdžius! Dėkoju už gilesnes žinias apie Eneagramos tipus ir mane pačią. Jaučiuosi kaip po ,,patyriniminio žygio“, tik tas žygis vyko ne į miškus, o į mane pačią! Ačiū už naują pasižiūrėjimą į save, naujas mintis ir emocijas. Sėkmės ugdant naujus meistrus! Labai tikiuosi, kad dar bus naujų, Jūsų vedamų, renginių šia tema.
  Lina
 • Meistro seminaras – nuostabus būdas tobulėti ir prisiliesti prie savo prigimtinių kertelių. Leisti sau būti ,,čia ir dabar“, mokytis save priimti ir pamilti su visais trūkumais. Pajausti... Suprasti... Pažinti... Norėti skristi... Visoms galimybėms sakyti: ,,Taip!‘‘ Ačiū, Daiva, už galimybę įkvėpti tyro oro gurkšnį, kuriuo tikiuosi ir toliau kvėpuoti tik jau savo žinių ir noro dėka. Dėkoju lektorei už kantrybę, empatiją, gebėjimą bendrauti nuoširdžiai, už vaikystės žinutę... Ačiū už giluminius pratimus, kurie priverčia peržiūrėti savo gyvenimo vertybes, svarbiausius įvykius ir priimti svarbius sprendimus.
  Rita A.
 • Šis Eneagramos Meistro kursas man labai patiko visu savo turiniu, visomis užduotimis, nes kiekviena užduotis buvo gilesnis savęs pažinimas, pamatymas. Manau, po šio kurso man bus žymiai lengviau susikalbėti ir susitarti su savimi, kitaip įvertinti mane supančius ir ypač mane Mylinčius žmones. Aš esu labai dėkinga, miela Daiva, už visas suteiktas žinias, pamatymus ir už nuoširdų dėstymą. Mokymai nuostabūs! О kartu aplink mane buvo labai šaunūs, norintys tobulėti žmonės, kurie labai prisidėjo prie mano tobulėjimo.
  Rita
 • Tai labai naudinga, prasminga, gili kelionė į save, savo pasaulį. Jei esi atviras, sąžiningas sau ir kitiems, rimtai nusiteikęs, turi puikią galimybę atsigręžti į save, savo vidų, pamatyti tai, ko nenorėjai ar nebuvai matęs. Tai kelionė, kurioje prireiks daug drąsos, bet joje rasi tiek daug vertingų dalykų, jog gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo. Įgytos žinios, informacija, prisilietimai prie savo ir kitų vaikystės, patirties tarsi žibintas nušvies tau kelią. Rasi daug patvirtinimų, patarimų, ką daryti siekiant vidinės ramybės ir harmonijos savyje ir aplink tave. Beliks tik apsispręsti, ar tai ir darysi toliau. Ačiū jums, Daiva, už viską!
  Lina
 • Miela Daiva, esi nuostabi trenerė ir Eneagramos specialistė. Esu dėkingas už galimybę kartu su nuostabiais žmonėmis gilintis į save ir suvokti savo asmenybės slapčiausias kerteles. Pažinti save per užduotis, per darbą komandoje, per pokalbius, per atgalinį ryšį, per savo ir kitų įžvalgas, per tavo , Daiva,  puikų gebėjimą perteikti kiekvieno tipo energiją ir esmę – ar gali būti dar kažkas nuostabesnio! Manau, kad gali. Ir tai ko gero bus dar vieni Eneagramos mokymai, į kuriuos tikiuosi, būsiu pakviestas. Tu esi labai labai reikalinga! Ačiū!
  Rolandas
 • Mokymai vyko įdomiai, intensyviai. Lektorė patiko, medžiaga, skaidrės naudingos, įsiminiau gerai. Praktiniai pratimai efektyvūs ir naudingi. Seminaro informacija padėjo iš arčiau susipažinti su savimi, žmona, vaikais, iš arčiau pažinti draugus, kolegas, seminaro dalyvius. Įgijau naujų pažįstamųJ Pasilyginau su savo energijos žmonėmis – yra dar kur augti! Ačiū, apkabinu!
  Vladimir
 • Dėkui už šias kelias kartu praleistas dienas, už kelionę į save, galimybę susipažinti su ,,nepažinta“ savo puse ir naujus potyrius!
  Nora
 • Noriu padėkoti už kantrybę, vaizdžiai parodytas emocijas, kiekvieno tipo pristatymą ir apibūdinimą. tai buvo labai suprantama ir išraiškinga. Per pademonstruotas situacijas man tapdavo labai suprantama. Įspūdingi ir ,manau, sunkūs buvo pratimai. Pastebėjau pagal save, kad po kiekvienos dienos galva jausdavosi apkrauta. Supratau, kad tai dėl mano suvokimo, kadangi man neįprasta ir sunku pajausti ir išgyventi. Dėkoju už suteiktas žinias ir potyrius. Tai man davė labai daug patirties ir kaip ,,atverti akis“. Man tai buvo smarku ir didelis postūmis iš buvusios situacijos.nPrieš dalyvavimą aš net negalėjau įsivaizduoti, koks tai bus šuolis mano suvokime. Dėkoju.
  Kęstas S.
 • Esu sužavėta gauta informacija, buvimu kartu su norinčiais mokytis ir tobulėti. Ačiū už mielas vibracijas, jos priverčia susimąstyti ir gyventi tyriau. Neišsakytas vaikystėje mamos žinutes: ,,Tave myliu už tai, kad esi‘‘, išgirdau Eneagramos Meistro kurse. Aš vėl gyvenu ir džiaugiuosi!
  Loreta
 • Labai noriu padėkoti Daivai už nuostabų kursą. Jis man padėjo labiau pažinti kitus žmones, jų poelgiai man tapo suprantami. Taip pat supratau, kad ne aš vienas toks esu. Labai buvo miela pakalbėti su tokio pat tipo žmonėmis apie bendrus dalykus. Baigiantis kursui supratau, kad laukia ilgas ir didelis kelias dirbti su savimi ir savo tipo blogomis pusėmis, bet dabar aišku, kokia kryptimi judėti. Ačiū!!!
  Jevgenijus
 • Labai sunku apsakyti žodžiais, kiek daug man davė Jūsų mokymai. Atrodo, kad taip, kaip jaučiuosi, elgiuosi, mąstau dabar  - yra natūralu (ir visada taip buvo ir kaip dar gali būti kitaip?!), bet kai atsigręžiu į save prieš dvi savaites, prieš 3 mėnesius, prieš vienerius metus – matau, KIEK DAUG pasikeitė, kartais net norisi galvoti, kad mano galvoje apsivertė visas gyvenimas. Atsirado ta vidinė ramybė (ar bent jos užuomazgos, kurios dabar atrodo, kaip visas pasaulis). Analizavimas, aiškinimas, kartais kritikavimas, smerkimas virto į tai, kas dabar atrodo magiškiausia pasaulyje – PRIĖMIMĄ.
  Modesta
 • Meistro kursas man padėjo:
  1. Sugrąžinti save į veiklos kelią.
  2. Prisimenant vaikystę, dar labiau suprasti save.
  3. Dar labiau suprasti aplink save esančius artimus žmones.
  4. Norą, kad šį seminarą išklausytų artimas žmogus.
  5. Mano mylimų atžalų supratimas. Kuo galiu padėti jiems.
  Ramūnas
 • Meistro mokymuose gavau dar gilesnį supratimą apie save, darbo su savimi pagrindus, išsiaiškinau, ką turiu daryti ir kokiomis kryptimis eiti, kad galėčiau augti kaip asmenybė. Šie mokymai padėjo dar giliau suprasti, kas yra žmogus, kodėl mes tokie įvairūs ir skirtingi. Pagalvojimas apie vaikystę parodė, kad ten slypi visi mūsų ,,lobiai“J Daiva, ačiū, kad padedate augti ir atrasti save, ir suprasti bei priimti kitus!
  Jūratė V
 • Ačiū jums už tai, kad davėte man suprasti, kaip yra svarbu rodyti save tokį, koks esi, kokie svarbūs yra mano poreikiai ir kad juos reikia drąsiai ir viešai deklaruoti. Ačiū!
  Robertas
 • Jei nori suprasti save – koks tu, kodėl toks, šie mokymai būtent tau. Aš džiaugiuosi, kad galėjau po truputį pažinti save, suprasti kitus žmones, mokytis tolerancijos... Tai nėra lengva, bet įmanoma. Šie mokymai – tai kelias į save, o tai juk mums labai reikalinga. Dėkoju likimui, kad galėjau sudalyvauti šiuose mokymuose! Ačiū mokytojai – ji ypatinga...
  Rasa
 • Labai puikus, stiprus seminaras. Daugelis užduočių priverčia kitaip pažvelgti į vaikystės įvykius, į savo poelgius gyvenime, suvokti save ir savo veiksmus. Patiko užduotys, kurios pradžioje atrodė bauginančios, nes reikės stipriai įsigilinti į save, tačiau, jas atlikus, netikėtai maloniai nustebino užplūdęs palengvėjimas. Pats seminaras labai intensyvus, ypač emociškai. Jautrios užduotys parodė, kokie aplinkui skirtingi ir nuostabūs žmonės, privertė pajusti, kaip retai mes iš tikrųjų apie tai pamąstome. Ačiū jums už suteiktą galimybę būti savimi ir pažinti save!
  Anastasija
 • Esu sužavėta gauta informacija, buvimu kartu su norinčiais mokytis ir tobulėti. Ačiū už mielas vibracijas, jos priverčia susimąstyti ir gyventi tyriau. Neišsakytas vaikystėje mamos žinutes: ,,Tave myliu už tai, kad esi‘‘, išgirdau Eneagramos Meistro kurse. Aš vėl gyvenu ir džiaugiuosi!
  Loreta
 • Tai buvo tikrai labai naudingai praleistas laikas, leidęs praskleisti uždangą į savo ir kitų žmonių pasaulius. Manau, čia įgytos žinios padės geriau suprasti kitų elgesio motyvus ir pačiai augti kaip asmenybei. Labai įdomios ir naudingos praktinės užduotys, galimybė pabendrauti ir su panašiais, ir su labai skirtingais žmonėmis. Buvo visko – ir emocijų, ir minčių, o mokymosi procesas, tikiuosi, tęsis visą gyvenimą. Ačiū!
  Airida
 • Meistro mokymuose gavau dar gilesnį supratimą apie save, darbo su savimi pagrindus, išsiaiškinau, ką turiu daryti ir kokiomis kryptimis eiti, kad galėčiau augti kaip asmenybė. Šie mokymai padėjo dar giliau suprasti, kas yra žmogus, kodėl mes tokie įvairūs ir skirtingi. Pagalvojimas apie vaikystę parodė, kad ten slypi visi mūsų ,,lobiai“. Daiva, ačiū, kad padedate augti ir atrasti save, ir suprasti bei priimti kitus!
  Jūratė V.
 • Labai sunku apsakyti žodžiais, kiek daug man davė Jūsų mokymai. Atrodo, kad taip, kaip jaučiuosi, elgiuosi, mąstau dabar  - yra natūralu (ir visada taip buvo ir kaip dar gali būti kitaip?!), bet kai atsigręžiu į save prieš dvi savaites, prieš 3 mėnesius, prieš vienerius metus – matau, KIEK DAUG pasikeitė, kartais net norisi galvoti, kad mano galvoje apsivertė visas gyvenimas. Atsirado ta vidinė ramybė (ar bent jos užuomazgos, kurios dabar atrodo, kaip visas pasaulis). Analizavimas, aiškinimas, kartais kritikavimas, smerkimas virto į tai, kas dabar atrodo magiškiausia pasaulyje – PRIĖMIMĄ. Atradus šią būseną, pasikeitė viskas ir, atrodo,  kad kelio atgal nebėra. Kaip kad rašė J. Ivanauskaitė apie liūdesį – kartą, kai gyvsidabrio indas išsilieja – jo lašai pasklinda ir surinkti nebeįmanomas... Taip ir jūsų mokymuose – kartą apsilankius kelio atgal nebėra
  Modesta
 • Šis Eneagramos Meistro kursas man labai patiko visu savo turiniu, visomis užduotimis, nes kiekviena užduotis buvo gilesnis savęs pažinimas, pamatymas. Manau, po šio kurso man bus žymiai lengviau susikalbėti ir susitarti su savimi, kitaip įvertinti mane supančius ir ypač mane Mylinčius žmones. Aš esu labai dėkinga, miela Daiva, už visas suteiktas žinias, pamatymus ir už nuoširdų dėstymą. Mokymai nuostabūs! О kartu aplink mane buvo labai šaunūs, norintys tobulėti žmonės, kurie labai prisidėjo prie mano tobulėjimo.
  Rita
 • Miela Daiva, aš nuoširdžiai Jums dėkoju už visą prasmingą laiką, Jūsų spinduliuojančią šilumą ir atsidavimą! Tai, ką gavau Meistro kurse – neįkainojama! Aš atradau save iš naujo! Aš sugebėjau pažvelgti į save: savo baimes ir stiprybes, savo skausmą, liūdesį, meilę, talentus! Aš gavau supratimą, kad smagu būti čia, šitame pasaulyje, bendrauti su žmonėmis ir juos pažinti! Aš turėjau galimybę auginti save, pakylėti, padrąsinti! Gavau daug atsakymų, kilo daug klausimų, kurie atveria naujas erdves! Jauki aplinka, šiluma, įdomūs žmonės! Užduotys ne visos man buvo patogios. Iš tiesų, kartais sunku pažvelgti į save ir savo silpnybes! Dėkoju, kad buvau čia ir susipažinau su jumis. Linkiu jums stiprybės, naujų idėjų, džiaugsmo ir sėkmės. Duodu pažadą sau, jog vystysiu tas savybes, kurios mano širdyje man brangios! Ačiū.
  Diana
 • Meistro seminaras – nuostabus būdas tobulėti ir prisiliesti prie savo prigimtinių kertelių. Leisti sau būti ,,čia ir dabar“, mokytis save priimti ir pamilti su visais trūkumais. Pajausti... Suprasti... Pažinti... Norėti skristi... Visoms galimybėms sakyti: ,,Taip!‘‘ Ačiū, Daiva, už galimybę įkvėpti tyro oro gurkšnį, kuriuo tikiuosi ir toliau kvėpuoti tik jau savo žinių ir noro dėka. Dėkoju lektorei už kantrybę, empatiją, gebėjimą bendrauti nuoširdžiai, už vaikystės žinutę... Ačiū už giluminius pratimus, kurie priverčia peržiūrėti savo gyvenimo vertybes, svarbiausius įvykius ir priimti svarbius sprendimus.
  Rita A.
 • Ačiū už pagalbą, už išklausymą, palaikymą, motyvaciją, supratimą. Gavau tiek daug noro dirbti su savimi... Buvo labai prasmingai praleistas laikas. Supratau, kad galiu
  Erika
 • Išsinešu jautrumą, empatiją, pajautimą savęs ir kitų. Išsilaisvinau iš savo pančių, esu laiminga ir mylima. Myliu kitus žmones. Man jie labai svarbūs ir jaučiu, kad turi teisę būti laimingais!
  Rūta
 • Labai ačiū už kelionę į save per Eneagramos meistro kursą. Ji nebuvo lengva, bet jautri, jausminga. Buvo ir ašarų ir malonių atradimų. Ačiū už leidimą klaidžioti ir pačiai atrasti save, už tai, kad niekas neteisė už rodomas emocijas. Ir dar už labai gražią ir jausmingą muziką! Tu svarbi ir reikalinga!
  Aušra
 • Gal būtų lengviau rašyti po poros dienų, dabar per sunku. Žodžių mažai liko, labai reikia pabūti vienai. Tačiau svarbiausias dalykas, kurį jaučiu, tai, kad kažkas pasikeitė, kažkas įvyko, dabar bus geriau, bus kitaip. Ir dar, man svarbu tie žmonės, kurie buvo aplink. Tiek daug gerų žmonių ir geros energijos aplink. Negaliu atsidžiaugti. Gal tikrai pavyks gyvenimą ir pasaulį padaryti geresniais. Kuo daugiau tokių gilių žmonių , tuo daugiau vilties ir šviesos. Ačiū, kad vedate tuo keliu. Gavau daug daugiau negu tikėjausi.
  Ieva
 • Ačiū jums už tai, kad davėte man suprasti, kaip yra svarbu rodyti save tokį, koks esi, kokie svarbūs yra mano poreikiai ir kad juos reikia drąsiai ir viešai deklaruoti. Ačiū!
  Robertas
 • Tai buvo tikrai labai naudingai praleistas laikas, leidęs praskleisti uždangą į savo ir kitų žmonių pasaulius. Manau, čia įgytos žinios padės geriau suprasti kitų elgesio motyvus ir pačiai augti kaip asmenybei. Labai įdomios ir naudingos praktinės užduotys, galimybė pabendrauti ir su panašiais, ir su labai skirtingais žmonėmis. Buvo visko – ir emocijų, ir minčių, o mokymosi procesas, tikiuosi, tęsis visą gyvenimą. Ačiū!
  Airida
 • Jei nori suprasti save – koks tu, kodėl toks, šie mokymai būtent tau. Aš džiaugiuosi, kad galėjau po truputį pažinti save, suprasti kitus žmones, mokytis tolerancijos... Tai nėra lengva, bet įmanoma. Šie mokymai – tai kelias į save, o tai juk mums labai reikalinga. Dėkoju likimui, kad galėjau sudalyvauti šiuose mokymuose! Ačiū mokytojai – ji ypatinga...
  Rasa
 • Labai noriu padėkoti Daivai už nuostabų kursą. Jis man padėjo labiau pažinti kitus žmones, jų poelgiai man tapo suprantami. Taip pat supratau, kad ne aš vienas toks esu. Labai buvo miela pakalbėti su tokio pat tipo žmonėmis apie bendrus dalykus. Baigiantis kursui supratau, kad laukia ilgas ir didelis kelias dirbti su savimi ir savo tipo blogomis pusėmis, bet dabar aišku, kokia kryptimi judėti. Ačiū!!!
  Jevgenijus
 • Ilgą laiką savarankiškai domiuosi savęs ir aplinkinių žmonių pažinimu. Perskaičiau daug knygų ir aplankiau daug seminarų, bet tik Eneagramos pažinimas leido tarsi veidrodyje pamatyti save, pajausti energiją, atpažinti kasdienius elgesio modelius ir atrasti bendraminčių. Tai iš ties nebuvo lengva, kartais net labai skausminga, bet tikrai verta leistis į šią kelionę, kurią nuėjusi atrandi ramybę, suvokimą, kad esi pats svarbiausias sau ir turi teisę būti laimingas.  Labai patiko lektorės vedimo stilius, jautėsi puiki energija, atsidavimas ir didžiulė meilė Eneagramos mokslui. Dėkoju ir linkiu sėkmės!
  Dalia
 • Išsinešu pilnesnį save. Jaučiuosi tarsi užsipildęs. Ir ta vaikystė žinutė kažkada nepasakyta arba per mažai sakyta šiandien atėjo. Aš išsinešu ne tik supratęs, kas aš. Aš išsinešu galingą instrumentą, kaip dirbti ir augti. Tuo pačiu priimdamas save ir atleisdamas sau ir kitiems. Ačiū, Daiva!
  Darius
 • Išsinešu pilnesnį save. Jaučiuosi tarsi užsipildęs. Ir ta vaikystė žinutė kažkada nepasakyta arba per mažai sakyta šiandien atėjo. Aš išsinešu ne tik supratęs, kas aš. Aš išsinešu galingą instrumentą, kaip dirbti ir augti. Tuo pačiu priimdamas save ir atleisdamas sau ir kitiems. Ačiū, Daiva!
  Darius
 • Ačiū, Daiva, jūs nuostabi lektorė ir labai geras žmogus, tą patvirtinu antrą kartą. Mokymai labai stipriai mane palietė nuo pat pirmų dienų ir kuo toliau, tuo giliau. Atrodo jau viską žinai, bet vis kiekvieną kartą atrandi kažką gilesnio. Gavau daug atsakymų, įsitikinau, kad esu teisingame kelyje. Labai dėkoju!
  Virginijus
 • Eneagramos Meistro kursas suteikė dar gilesnį žmonių skirtumų ištakų pažinimą, priežasčių, kurios slypi vaikystėje, šeimos elgesio modeliuose supratimą. Supratimas apie asmens vystymosi lygius patvirtina tai, kad žmogus turi siekti būti laimingas ir tą gali pasiekti tobulindamas, priimdamas pats save tokį, koks jis yra, suprasdamas, kodėl jis toks yra ir dėl to įgydamas gebėjimą ,,įjungti“ stipriąsias savo puses ir ,,išjungti“ silpnąsias“. Mokymų metu buvusios praktikos yra tai, ką reikėtų perkelti savo kasdienybę, reguliarų savęs atnaujinimą, harmonizavimą. Ačiū!
  Andrius
 • Noriu padėkoti už kantrybę, vaizdžiai parodytas emocijas, kiekvieno tipo pristatymą ir apibūdinimą. Tai buvo labai suprantama ir išraiškinga. Per pademonstruotas situacijas man tapdavo labai suprantama. Įspūdingi ir ,manau, sunkūs buvo pratimai. Pastebėjau pagal save, kad po kiekvienos dienos galva jausdavosi apkrauta. Supratau, kad tai dėl mano suvokimo, kadangi man neįprasta ir sunku pajausti ir išgyventi. Dėkoju už suteiktas žinias ir potyrius. Tai man davė labai daug patirties ir kaip ,,atverti akis“. Man tai buvo smarku ir didelis postūmis iš buvusios situacijos. Prieš dalyvavimą aš net negalėjau įsivaizduoti, koks tai bus šuolis mano suvokime. Dėkoju.
  Kęstas S.
old man xvideo hindisextube.org www indian sex dot com ひょっとこふぇら javlibrary.pro 街撮りjk سكس برتغال vosyed.com نيك جامد 葵マリー javsite.mobi 町医者老人の顔舐め中出し変態カルテ سكس اغتصاب صيني tvali.net قصص سكس مصوره فيلما
بزاز و طياز azcorts.com سكس عربي امهات shot hentai hentailove.org asia argento hentai jinsei hentai hentaigallery.org mero hentai erza hentai comic younghentai.net hentai balls expansion سكس مترجم اخ واخته hardpornovideos.com افلام هوبا
xxx hd hindi mehrporn.com xvediostelugu tamil aunty sex xnxx hindipornsite.com remya nambeesan nikita thukral sexindiantube.net x visdeos قصص جنسية ارشيف arabwifeporn.com سكس نيك خليجى bacca sex pornobk.com x viveos