Eneagramos klubas

 

2

 

ENEAGRAMOS KLUBAS

 ,,Eneagramos vakarai“

Eneagramos klubai populiarūs visame pasaulyje. Todėl ir Lietuvoje toks klubas pradeda veiklą. Kadangi esu sukaupusi didžiulę šešerių metų Eneagramos mokymo ir mokslų patirtį pas įvairiausius ir garsiausius Eneagramos kūrėjus ir mokytojus, mielai pasidalinsiu įvairių Eneagramos mokyklų ir mokytojų metodikomis bei kviesime kitus specialistus.

Eneagramos vakarai – tai mėnesiniai susitikimai, į kuriuos kviečiame visus besidominčius pasaulyje plačiai naudojamu Eneagramos modeliu. Seminarų dalyviai jau seniai prašė tokių susitikimų, kuriuose galėtume įtvirtinti gautas naudingas Eneagramos žinias. Eneagrama – universalus modelis, kurį galime taikyti asmeniniam augimui ir transformacijai, santykių kūrime, koučinge ir psichoterapijoje, komandų kūrime, vadovavime ir lyderystėje, darbuotojų atrankoje, vaikų pažinime ir auklėjime, įvairių darbinių kompetencijų ugdyme, sprendimų priėmime.

Eneagramos vakarai – tai puiki ir patikima erdvė, kurioje, būdami bendraminčiai, galėsime reguliariai praktikuotis pažinti save ir kitus, profesionaliau nustatyti savo ir kitų eneatipus, ugdyti sąmoningumo kompetencijas, tobulinsime Eneagramoje pateikiamus asmenybės augimo ir transformacijos metodikas, spręsime susikaupusius svarbius klausimus, diskutuosime, susipažinsime su įvairiomis vertingomis psichologinėmis žiniomis, padedančiomis dar giliau ir visapusiškiau pažinti save ir kitus.

Kiekvieną mėnesį mes praktikuosimės, atliksime įvairiausias užduotis, naudosimės įvairiausiomis technikomis ir metodikomis, dalinsimės patirtimi ir įžvalgomis tam tikra įdomia tema, kuri jums bus naudinga darbe ir asmeniniame gyvenime. Taip pat mes turėsime kiekvieno tipo vakarus, kurio metu naudosimės interviu metodika, padėsiančią dar giliau pažinti kiekvieną iš 9 tipų.

Eneagramos vakarai – tai unikali galimybė išgirsti, pamatyti ir suprasti daugybę žmogaus mąstymo paslapčių bei įgyti ir tobulinti praktinius įgūdžius.

Kviečiame prisijungti prie žingeidžių žmonių klubo!

Kol kas Eneagramos klubas organizuojamas Vilniuje, bet atsiradus poreikiui mielai organizuosime ir Kaune, Klaipėdoje.

Eneagramos klubo susitikimo laikas: 18.00 – 21.00

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur, dalyvaujantiems šeštą kartą lojalumo nuolaida 50 proc.

 

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: