Kovo 31 D.

2020 03 KLUBO VAKARAS

ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAS

9 ENEATIPAI STRESINĖJE SITUACIJOJE. KĄ DARYTI?

 

 

Sveiki, mieli Eneagramos gerbėjai, Eneagramos seminarų ir klubo vakarų lankytojai!

Virusas laikinai pristabdo mūsų gyvą tarpusavio kontaktą, bet niekaip negali sustabdyti mūsų kontakto su pačiu savimi. Kad ir kaip kam nors gali nuskambėti keistai – mes nuolat kontaktuojame su savimi: kalbamės, diskutuojame, raminame, kuriame planus ir fantazijas, taip pat ir barame, pykstame, nusiviliame, o gal net nekenčiame, panikuojame, smerkiame.

Pokyčių, neapibrėžtumo, nerimo, stresinis laikotarpis, kurį šiuo metu išgyvename visi, dažniausiai aktyvuoja apsauginius mūsų asmenybės mechanizmus ir ,,išlaisvina“  visas mūsų baimes, kurios tampa būdu ,,išleisti garą“ sunkioje situacijoje. Tuo metu mes išnaudojame daug energijos, bet problema neišsprendžiama, o tik atidedama. Kai mūsų asmenybė pakankamai ilgai išlieka stresinėje situacijoje, mes galime pasukti klaidingu keliu, sukeldami sau ir aplinkiniams daug nerimo ir skausmo, vidinės disharmonijos.

Eneagramos klubo vakare ,, 9 ENEATIPAI STRESINĖJE SITUACIJOJE. KĄ DARYTI?“ kalbėsime, ką išgyvena kiekvienas asmenybės tipas atsidūręs šiame neapibrėžtumo, nerimo, pokyčių laikotarpyje. Tai padės mums geriau suprasti ir palaikyti save ir savo artimuosius, kolegas ir  bendradarbius. Taip pat pateiksiu naudingos informacijos, į ką kiekvienas charakteris turėtų atkreipti dėmesį, ką praktikuoti, daryti, kad lengviau išgyventų šį sudėtingą laikotarpį. Šios žinios padės lengviau spręsti iškilusiais problemas, palaikyti stabilesnius tarpusavio santykius, kurti aukštesnį tolerancijos lygį, atgauti vidinę ramybę. Ir, žinoma, dalinsitės savo patirtimi ir įžvalgomis.

DAR TAIP GILIAI Į SAVE NEŽIŪRĖJAI!

Eneagramos klubo susitikimo laikas: kovo 31 d., 18.30 – 21.00 val. 

Dalyvavimo mokestis: 13 Eur. Dalyvavusiems bus išsiųstos skaidrės.

A/S LT247044060000198322 AB SEB, Daiva Vietrinienė

Vieta: prie kompiuterio ar telefono, kur yra geras internetinis ryšys.

Tiksli transliacijos platforma bus pranešta užsiregistravusiems: renkame ZOOM, kuriame galime visi matytis, arba FB transliaciją uždaroje specialioje grupėje.

REKOMENDACIJA: Kad gautumėte didesnę naudą ir patirtumėte daugiau įžvalgų, prieš susitikimą rekomenduojame atlikti SAVO BAZINIO ASMENYBĖS TIPO NUSTATYMO TESTĄ (tiems, kurie dar neatliko:))

TESTAS: https://www.eneagramosakademija.lt/klausimai/testas/

Iki pasimatymo internetinėje erdvėje kovo 31 dieną, 18:30 – 21:00 val. Lietuvos laiku!

FB Eneagramos Akademija

Eneagramos klubo vakarą veda Daiva Vietrinienė – sertifikuota Eneagramos trenerė, baigusi Eneagramos vystytojo prof. K. Narancho daugiapakopę transformacinę SAT programą, Geštalto psichoterapijos ir kūno terapijos praktikė, koučingo ir NLP specialistė, kuri  jau 10 metų veda ENEAGRAMOS mokymus Lietuvoje ir už jos ribų ir turi 20 metų seminarų organizavimo ir vedimo patirtį. Jos patirtis ir modelio praktiškas pritaikymas gyvenime padės jums atsakyti į daugelį svarbių asmeninių klausimų. Taip pat veda asmenines  psichoterapines ir koučingo konsultacijas skyp‘u ir gyvai.

Telf. : +37061153525

Būtina registracija:

    Pasirinkite kur dalyvausite*:

      Pasirinkite dovanų kuponą*: