Balandžio 23 D.

balandis klubas

ENEAGRAMOS KLUBAS ONLINE

,,PAMIRŠTOS ENEATIPŲ SAVYBĖS“

Sveiki, mieli Eneagramos gerbėjai, bendraminčiai, Eneagramos seminarų ir klubo vakarų lankytojai!

Laukia labai įdomi tema, kurią jau seniai noriu jums pristatyti! Ji nebuvo plačiau nagrinėta nei Eneagramos Praktiko, nei Meistro programoje. Kviečiu į ENEAGRAMOS AKADEMIJOS KLUBO VAKARĄ ,,PAMIRŠTOS ENEATIPŲ SAVYBĖS“ visus, kurie domisi gilesnėmis Eneagramos žiniomis ir nori dar daugiau sužinoti apie save ir kitus!

Kaip žinote, visos Eneagramos modelio linijos neatsitiktinės! Jos atskleidžia labai svarbius ryšius ir dėsningumą tarp eneatipų. Linijos parodo vidinę kiekvieno charakterio dinamiką, kas vyksta mumyse. Mūsų charakteris, nesąmoninga motyvacija neizoliuoti, todėl daugelis iš jūsų atpažįstate ne tik savo pagrindinį tipą, bet ir kitų tipų tam tikrus atgarsius. Šios linijos parodo skirtingas nesąmoningas to paties eneatipo strategijas pasireikšti gyvenime ir daro įtaką esminių kiekvieno eteatipo bruožų atsiskleidimui.

Nemažai kalbėjome apie stresinį perėjimą, judėjimą į kitą skaičių pagal rodyklę, o šį kartą nagrinėsime kiekvieno charakterio ,,komfortinį“ perėjimą, prieš rodyklę, pvz. 2 tipo perėjimą į 4 tipą, 8 tipo perėjimą į 2 tipą ir t.t. Ši nesąmoninga strategija atskleidžia, ką mes apie save pamiršome, ką mes ,,pametėme“, kuo mums sunku apie save ir mus supantį pasaulį patikėti. Kuo ši strategija skiriasi nuo bazinio-pagrindinio mūsų charakterio skaičiaus? Kodėl būtent taip jungiasi šios linijos? Kas padarė tam įtaką? Kaip mus riboja užsiciklinimas savo baziniame skaičiuje – bazinėje motyvacijoje? Kokią paslaptį atskleidžia apie kiekvieną skaičių-charakterį šis perėjimas? Kaip jis padeda dar geriau suprasti save ir kitus žmones? Kokią tai daro įtaką asmenybės transformacijos kelyje? Kaip šią nesąmoningą strategiją paversti sąmoninga? Kas keistųsi kiekvieno asmenybės tipo gyvenime?

Naujos galimybės! Šį kartą bendrausime ne tik visi kartu, bet ir individualiai grupelėse!

DAR TAIP GILIAI Į SAVE NEŽIŪRĖJAI!

ENEAGRAMOS KLUBO vakaras įvyks balandžio 23 dieną, 18.00 – 21.00 val.

Tema: ,,PAMIRŠTOS ENEATIPŲ SAVYBĖS“

DALYVAVIMO MOKESTIS: 13 Eur. Dalyvavusiems bus išsiųstos skaidrės.

A/S LT247044060000198322 AB SEB, Daiva Vietrinienė

VIETA: prie kompiuterio ar telefono, kur yra geras internetinis ryšys.

Tiksli transliacijos platforma bus pranešta užsiregistravusiems: renkamės ZOOM, kuriame galime visi matytis ir bendrauti.

REKOMENDACIJA: (tiems, kurie dar neatliko:))Kad gautumėte didesnę naudą ir patirtumėte daugiau įžvalgų, prieš susitikimą rekomenduojame atlikti SAVO BAZINIO ASMENYBĖS TIPO NUSTATYMO TESTĄ

TESTAS: https://www.eneagramosakademija.lt/klausimai/testas/

Iki pasimatymo internetinėje erdvėje balandžio 23 dieną, 18:00 – 21:00 val. Lietuvos laiku!

FB Eneagramos Akademija: https://www.facebook.com/eneagramosakademija

Eneagramos klubo vakarą veda Daiva Vietrinienė – sertifikuota Eneagramos pradininkė Lietuvoje, trenerė, taip pat baigusi Eneagramos vystytojo Dr. K. Narancho daugiapakopę transformacinę SAT programą, Geštalto psichoterapijos ir kūno terapijos praktikė, koučingo ir NLP specialistė, kuri  jau 10 metų veda ENEAGRAMOS mokymus Lietuvoje ir už jos ribų ir turi 20 metų įvairių seminarų organizavimo, konsultavimo ir vedimo patirtį. Jos patirtis ir modelio praktiškas pritaikymas gyvenime padės jums atsakyti į daugelį svarbių asmeninių klausimų. Taip pat veda asmenines  psichoterapines ir koučingo konsultacijas skyp‘u ir gyvai.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: Gegužės 26 d.

 

Būtina registracija:

 

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: