9 ENEAGRAMOS TIPŲ GILUMINĖS MOTYVACIJOS

2

ENEAGRAMOS KLUBAS

GRUODŽIO 28 diena

Vilnius

Visus besidominčius Eneagrama kviečiame į IV ENEAGRAMOS KLUBO vakarą:

PRAKTINĖ LABORATORIJA 

Šis po Kalėdinis Eneagramos klubo vakaras bus skirtas vien tik praktikai – savęs tyrinėjimui ir dar gilesniam pažinimui. Visi, kurie domisi Eneagrama, dalyvauja seminaruose, žino, kad pagrindinis šių seminarų akcentas  – savęs pažinimas – sąmoningumas – tai tarsi terapinė laboratorija.  Tik pažindami save, suvokdami, kas su mumis vyksta, pripažindami savo ribotumą, mes galime iš jo išsilaisvinti. Kai suprantame savo draudimus ir baimes, mes galime išeiti už jų ribų. Tam reikia didelės drąsos ir noro savyje pamatyti tai, ko dažnai mes nenorime matyti ir žinoti.

Todėl grupėje bendraminčių ypač saugu ir patikima bei daug lengviau keliauti į save. Suprasdami, palaikydami ir padrąsindami vieni kitus mes ieškosime tų ribų, kurias taip sunku plėsti, mes ieškosime tų galimybių, kurių nematome, mes ieškosime pažinimo.

Šiame darbo su savimi procese mes taip pat dalinsimės savo atradimais, kurie padeda suprasti savo gyvenimą giliau ir geriau. O suprasdami save, tuo pačiu imame geriau suprasti ir kitus.

Kviečiu visus į šį nuoširdų, atvirą ir šiltą praktinį Eneagramos klubo vakarą ypatingų žmonių draugijoje.

Pasitikime Naujuosius naujomis mintimis. ,,Neverkite, nesipiktinkite. Supraskite“. Spindoza

Eneagramos klubo susitikimo laikas: gruodžio 28 diena, 18.00 – 21.00

Vieta: eLoftHOTEL, T. Ševčenkos g. 16 F, VilniuS

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 eurų

Būtina registracija

    Pasirinkite kur dalyvausite*:

      Pasirinkite dovanų kuponą*: