KOVO 28 D.

 

kovo klubas2

,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ III dalis

Mieli seminarų dalyviai,

 

KOVO 28 dieną kviečiu Jus į kasmėnesinį ENEAGRAMOS KLUBO VAKARĄ toliau gilintis į save, naudojant  Eneagramą, kaip gilų  savęs ir kitų pažinimo instrumentą.

Eneagramos klubo vakaro tema:  ,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ III dalis

Toliau tęsiame seminarų ciklą ,,Ribos ir charakteris“.  Ir II-ji dalis sulaukė didžiulio klausytojų būrio ir susidomėjimo. Todėl ,,RIBOS IR CHARAKTERIS“ III dalyje dalyvių pageidavimu tęsime praktiką, kaip išlaikyti savo ribas. Dalyvauti gali ir nebuvę kitose dalyse. Bus glaustas priminimas. Visuomenėje vyrauja mitai, kad ,,tikra meilė neturi ribų‘‘, kad ,,jei iš tikrųjų mane myli, padarysi dėl manęs viską‘‘, kad ,,ribos atstumia nuo mūsų kitus žmones“, kad tai egoizmas. Ar tikrai taip yra? Kalbėsime, kaip partnerystės santykiuose išlaikyti sveikas ribas ir nesugriauti santykių? Ką būtina žinoti nustatant ribas? Mokysimės sakyti ,,Ne!“, tyrinėsime savo ribų energetinį lauką ir mokysimės prašyti pagalbos ir ją nuoširdžiai priimti. Mokysimės suvokti savo emocijas ir kūno pojūčius, kurie transliuoja, kad jūsų ribos pavojuje. Sveikos ribos rodo mūsų gebėjimą sąmoningai atsiverti pasauliui: kai mes sugebame pasakyti ,,Taip!“ tam, kas mus džiugina, patenkina, ir tuo pačiu pasakyti ,,Ne!“ tam, kas mums trukdo ir skaudina. Todėl labai svarbu pažinti save, savo norus, elgesio modelius, baimes ir poreikius. Ir, žinoma, toliau tyrinėsime, kaip mūsų charakteris įtakoja ribų lankstumą ir kai ribos parodo  mūsų baimes ir norus.

Vakaro metu plėsime savo asmeninį žinių bagažą ir pasirinksime naujų, labiau tinkančių apginti savo ribas būdų. Mokysimės kontaktuoti savo ribomis su kitais žmonėmis taip, kad būtų malonu ir saugu. Nagrinėsime jūsų asmeninius atvejus, dalinsimės patirtimi ir gebėjimais.

Eneagramos klubo susitikimo laikas: KOVO 28 diena, 18.00 – 21.00

Vieta: Vytenio 9, GRATA viešbutis, Stacato salė, II aukštas, Vilnius

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: BALANDŽIO 25 D., GEGUŽĖS 30 D., BIRŽELIO 27 D.

Būtina registracija:

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: