LAPKRIČIO 29 D.

 

2018 11 KLUBAS

Mieli Eneagramos seminarų dalyviai,

 

lapkričio 29 dieną kviečiu Jus į kasmėnesinį ENEAGRAMOS KLUBO VAKARĄ toliau gilintis į save naudojant  Eneagramą kaip gilų  savęs ir kitų pažinimo instrumentą.

Eneagramos klubo vakaro tema:  KAIP MŪSŲ KŪNAS PADEDA PAŽINTI SAVE ?

Mokantis pažinti save, labai svarbu įtraukti kūnišką suvokimą. Šiame Eneagramos klube įvairių užduočių pagalba tyrinėsime savo kūno impulsus, mokysimės juos aktyvuoti, aiškinsimės skirtingų charakterių būdingus kūno blokus ir jų priežastis.

Žmogaus varomoji vystymosi jėga – tai jo noras būti ryšyje su kitais žmonėmis. Tarpusavio ryšys – būsena, kai du žmonės gali būti savimi, su savo emocijomis, pojūčiais ir dvasingumu, ir taip pat būti kartu vienas su kitu ir su grupe. Pagrindinis šio ryšio įgyvendinimo laukas yra kūnas. Mes neturėtume atskirti santykių nuo kūno ar kūniško suvokimo. Būtent per kūnišką suvokimą mes jaučiame save santykyje su kitais. Kuo stipresnis kūniškas suvokimas, kuriame įtraukti pojūčiai, energija ir emocijos, tuo stipriau sugebame sukurti gilius ryšius su kitais žmonėmis. Todėl tarpusavio ryšys ir kūniškas suvokimas yra tampriai susiję.

Mūsų poreikiai  ir teisės realizuojasi tik santykyje, deja, vaikystėje daugelio iš jų mes negalėjome patenkinti, nes buvome priversti rinktis: arba būti kartu su mums svarbiais žmonėmis, arba būti savimi. Žinoma, visi rinkomės atsisakyti savo poreikių ir teisių, kad išliktume šeimos arba grupės nariu, nes mums tai buvo išgyvenimo klausimas (tai įtakoja mūsų charakterio formavimąsi). Mūsų kūnas užfiksavo tuos ankstyvuosius vaikystės praradimus, sukurdamas apsauginius mechanizmus: iškraipo arba blokuoja emocijas, impulsus, savęs suvokimą, sukuria energetinius blokus, deformuoja ribų su aplinkiniu pasauliu pojūtį, blokuoja vidinius resursus, sutrikdo psichomotorinį vystymąsi, sukelia psichosomatinius susirgimus, slopina arba perdėtai mus aktyvuoja  ir kt. Mes prarandame gebėjimą jausti save įvairiose gyvenimiškose situacijose ir santykyje su kitais, o tai reiškia – mes neišgyvename kokybiško tarpusavio ryšio.

Mokantis pažinti save, labai svarbu įtraukti kūnišką suvokimą. Šiame Eneagramos klube įvairių užduočių pagalba tyrinėsime savo kūno impulsus, mokysimės juos aktyvuoti, aiškinsimės skirtingų charakterių būdingus kūno blokus ir jų priežastis.

Eneagramos klubo susitikimo laikas: lapkričio 29 diena, 18.00 – 21.00

Vieta: tikslinama

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: sausio 31 d. 18 val. /vasario 28 d. 18 val.

Būtina registracija:

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: