RUGSĖJO 19 D.

 RUGSĘJO 19 KLUBAS

ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAS

,,KAIP MAN SU TAVIM GYVENTI IR DIRBTI?“

Eneatipų tarpusavio santykiai

Dar taip giliai į save nežiūrėjai! Dalyvių prašymu šis ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAS apie tai, kaip kurti santykius su skirtingais charakteriais.

Daugelis iš mūsų išmokome neteisingai kurti santykius. Mes tikimės ir norime, kad kitas žmogus užpildytų mūsų tuštumą, duotų tai, ko mums labai trūko vaikystėje ir ko mes, nesąmoningai ieškome visą gyvenimą. Mes vis dar įsitikinę, kad santykiai padarys mus laimingus. Mes prisirišame arba leidžiame prisirišti, o tai, kaip teigia dauguma psichoterapeutų, iššaukia mūsų praeitį, mūsų ,,žaizdas.“ Dar Froidas rašė: ,,pažiūrėkite giliau į savo sielą ir išmokite save pažinti, tada suprasite, kad jūs negalėjote nesusirgti ir, galbūt tada daugiau nebesirgsite“. Todėl santykiai, tai tarsi dviejų ,,žaizdų“ susitikimas, ir jei mes nesimokysime santykiuose augti kartu, greičiausiai jie nepasiseks. KLUBO VAKARE nagrinėsime eneatipų atitikimus ir skirtumus, apie ,,žaizdas“ ir baimes, kas mums bendraujant kelia susierzinimą, rūpestį, ko mes ,,nesugebam“ kitam pasakyti, kas mus atitolina arba išskiria, aptarsime daugybę kitų rūpimų jums klausimų, atliksime praktikas.

Daugelis iš mūsų supranta, kad mūsų laimė arba gyvenimo kokybė priklauso nuo mūsų santykių. Jie tampa mūsų emocinės ir dvasinės sveikatos indikatoriumi: santykių sveikumas ir gebėjimas vystytis atspindi mūsų psichologinį ir dvasinį brandumą. Todėl daugelis iš mūsų patyrė, jei brandumas skirtingų lygių, mums labai sunku išlaikyti tarpusavio supratimą, sąmoningumą, neprisirišimą, todėl labai dažnai santykiai nutrūkstą arba kažkuris prisiima kenčiančio, aukos vaidmenį ir kankinasi destruktyviuose santykiuose, praradęs gyvenimo džiaugsmą.

Eneagrama gali padėti tiksliau paaiškinti daugybę santykiams svarbių elementų: mūsų vertybes, bendravimo stilių, mūsų poreikius, mąstymo, emocinius elgesio modelius, konflikto ir baimių sprendimo būdus, gynybinius mechanizmus, gyvenimiškų situacijų sprendimo būdus.  Tai susiję su įvairiausiais tarpusavio bendravimo santykiais: panteriškais, šeimyniniais, draugystės, profesiniais, žmogiškais.

Esate labai laukiami net jei ir nežinote ENEAGRAMOS.

Dar taip giliai į save nežiūrėjai!

Eneagramos klubo susitikimo laikas: rugsėjo diena  19 d., 18.00 – 21.00

Vieta: Vilnius, vietą patikslinsiu užsiregistravusiems.

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: spalio 31 d., lapkričio 28 d.

Būtina registracija:

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: