RUGSĖJO 19 D.

pb_row row_bg_type=“image“ parallax_image_height=“content-height“ parallax_image_movement=“fixed“ parallax_image_speed=“0.5″ parallax_video_height=“window-height“ parallax_video_overlay=“none“ row_overlay_opacity=“0″ width=“1/1″ el_position=“first last“]

ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAS

,,KAIP MAN SU TAVIM GYVENTI IR DIRBTI?“

Eneatipų tarpusavio santykiai

Dar taip giliai į save nežiūrėjai! Dalyvių prašymu šis ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAS apie tai, kaip kurti santykius su skirtingais charakteriais. Nagrinėsime atitikimus ir skirtumus, kas mums bendraujant kelia susierzinimą, baimę, rūpestį, ko mes ,,nesugebam“ kitam pasakyti, kas mus atitolina arba išskiria ir aptarsime daugybę kitų rūpimų jums klausimų.

Daugelis iš mūsų supranta, kad mūsų laimė arba gyvenimo kokybė priklauso nuo mūsų santykių. Jie tampa mūsų emocinės ir dvasinės sveikatos indikatoriumi: santykių sveikumas ir gebėjimas vystytis atspindi mūsų psichologinį ir dvasinį brandumą. Todėl daugelis iš mūsų patyrė, jei brandumas skirtingų lygių, mums labai sunku išlaikyti tarpusavio supratimą, sąmoningumą, neprisirišimą, todėl labai dažnai santykiai nutrūkstą arba kažkuris prisiima kenčiančio, aukos vaidmenį ir kankinasi destruktyviuose santykiuose, praradęs gyvenimo džiaugsmą.

Eneagrama gali padėti tiksliau paaiškinti daugybę santykiams svarbių elementų: mūsų vertybes, bendravimo stilių, mūsų poreikius, mąstymo, emocinius elgesio modelius, konflikto ir baimių sprendimo būdus, gynybinius mechanizmus, gyvenimiškų situacijų sprendimo būdus.  Tai susiję su įvairiausiais tarpusavio bendravimo santykiais: panteriškais, šeimyniniais, draugystės, profesiniais, žmogiškais.

Esate labai laukiami net jei ir nežinote ENEAGRAMOS.

Dar taip giliai į save nežiūrėjai!

Eneagramos klubo susitikimo laikas: rugsėjo diena  19 d., 18.00 – 21.00

Vieta: Vilnius

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: spalio 31 d., lapkričio 28 d.

Būtina registracija:

[/spb_row]

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: