BIRŽELIO 27 D.

balandis klubas

MIELI BENDRAMINČIAI,

ENEAGRAMOS KLUBAS tęsia didžiulio susidomėjimo sulaukusią įdomią ir naudingą temą ,,RIBOS IR CHARAKTERIS “. Šiame vakare nagrinėsime ribas santykiuose su partneriu. Terapiniame, savęs pažinimo užsiėmime gali dalyvauti ir tie dalyviai, kurie negalėjo atvykti į buvusias dalis. Pateiksime trumpą santrauką, kuri bus naudingas pasikartojimas ir dalyvavusiems klubiečiams.

O kokie jūsų įsitikinimai apie ribas santykiuose: jeigu myli – viską dėl manęs padarys; meilėje ribų nėra; poroje negali būti ,,mano“, ,,tavo“ – yra tik ,,mūsų“; jei aš jam rūpiu, partneris privalo atsiskaityti, kodėl užtruko grįžti namo, su kuo jis buvo, ką darė;  arba einame kartu, arba neiname nei vienas; pedantiškai lygiomis dalimis pasidaliname teritorija; kuo daugiau paslapčių, tuo stipresnė aistra?..

Kita speciali šio vakaro tema – kaip skirtingi charakteriai suvokia ribas ir į jas reaguoja. Jos, kaip ir charakteris, formuojasi dar esant mamos įsčiose ir tęsiasi, kol užaugame. Negebėjimas pasakyti ,,ne!“ gimsta vaikystėje. Nuo to, kokį santykį turėjome su artimiausia aplinka, priklauso mūsų asmeninių ribų suvokimas ir mūsų charakteris. Galime sakyti, kad kokios ribos, tokie ir santykiai. Aptarsime eneatipų požiūrį į santykius, kad suprastume, ko nori ir dėl ko baiminasi partneris.

Ir, žinoma, vakaro metu plėsime savo asmeninį žinių apie ribas bagažą ir pasirinksime naujų, labiau tinkančių apginti savo ribas būdų. Mokysimės suvokti, kokie mūsų vaikystės įsitikinimai verčia mus visiems atlapoti savo ribų duris, ir kokie įsitikinimai padės pasakyti ,,ne‘“ ir dėl to ,,nenumirti“. Nagrinėsime jūsų asmeninius atvejus, dalinsimės patirtimi ir gebėjimais. Laukiame bendraminčių susitikime! Dar taip giliai į save nežiūrėjai!

 

ENEAGRAMOS KLUBO vakaras įvyks BALANDŽIO 25 dieną, 18.00 – 21.00 val.

Tema:  ,,RIBOS IR CHARAKTERIS POROJE“

Vieta: Algirdo g. 8, Geštalto institutas.  3 aukštas, Vilnius

Vienkartinio dalyvavimo mokestis: 20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį: 

gegužės 30 d. 18 val.

birželio 27 d. 18 val.

Būtina registracija:

 

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: