SPALIO 30 D.

spalio klubas 4

ENEAGRAMOS KLUBAS

,,KAIP MAN SU TAVIM GYVENTI IR DIRBTI“

9 bazinio eneatipo santykiai su 7, 8, 9 eneatipais ir 8 eneatpipo santykiai

 

Spalio mėnesio ENEAGRAMOS KLUBE ir vėl karaliaus kūno centro atstovai: 9 ir 8 eneatipai!

Kviečiame visus 9 ir 8 bazinio eneatipo atstovus, ir visus, kuriems įdomu ir svarbu suprasti, kaip su šiais ypatingais žmonėmis bendrauti! Dar taip giliai į save nežiūrėjai!

Labai dėkoju visiems rugsėjo mėnesio klube dalyvavusiems DEVINTO charakterio dalyviams už ypatingai jautrius ir atvirus pokalbius apie save! Mes labai praturtėjome, galėdami prisiliesti prie jūsų vidinio pasaulio! Kviečiu toliau tęsti pažintį su draugišku, atsidavusiu, pasiaukojančiu, visus priimančiu 9 CHARAKTERIU!

Jei aš esu 9 ir 8 bazinio charakterio atstovas, ko aš nesuprantu apie kitų žmonių ketinimus? Kodėl bendraudamas su kai kuriais jaučiu didesnį atstūmimą, spaudimą, nesupratimą? Ar tikrai yra taip, kaip aš galvoju? Kaip man parodyti savo tikruosius norus ir talentus? Kviečiu dalyvauti visus 9 ir 8 bazinio charakterio atstovus ir tuos, kurie norite giliau suprasti šiuos ypatingus charakterius.

Dominuojanti 9 ENEATIPO aistra-vidinė nesąmoninga motyvacija – TINGINYSTĖ, – kuri daugiau reiškia dvasinę tinginystę, nei polinkį nieko neveikti. 9 eneatipas vaikystėje buvo priverstas išmokti tam tikru būdu apmirti, kad išvengtų kontakto su vaikystės traumomis. Jis išmoko atsisakyti savo,,AŠ“ ir kontakto su savimi, bandydamas užpildyti savo egzistencinę tuštumą susiliejimu su kažkuo kitu, patenkindamas kitų poreikius. Giliai širdyje jis jaučiasi nesvarbus, ne vietoje.  Kad jo nesužeistų, jis užsiaugina ,,dramblio odą“, kuri skiria jį nuo aplinkinių. Nusileisdamas kitų reikalavimas ir norams, jis aukoja savo interesų realizavimą ir savo poreikių patenkinimą. Šis charakteris dažnai nežino, ko nori jis pats. Asmenybė praranda kontaktą su savo vidumi, gyvena tarsi pametusi jautrumą, kad apsigintų nuo ,,ilgalaikių kančių“. Emocionalioje sferoje jausmai apmiršta (tai išduoda flegmatiškas charakteris ir nenoras kalbėtis apie save). Kognityviniame lygmenyje asmenybė nustoja girdėti savo vidinį balsą. Nenoras matyti, nenoras kontaktuoti su savo išgyvenimais, kad išlaikytų harmonijos iliuziją. Visa energija eikvojama išoriniam veiksmui, kurios pagalba 9 eneatipas bando kaip įmanoma panaikinti bet kokios rūšies konfliktus arba sumaištį.

Dominuojanti 8 ENEATIPO aistra, nesąmoninga motyvacija – GEIDULINGUMAS – nenumaldomas, aktyvus siekimas intensyviai jausti gyvenimą, pasinaudojant visais įmanomais stimuliacijos būdais: aktyvumu, jauduliu, pomėgiu skaniai pavalgyti, prieskoniais, greičiu, malonumais, seksu ir t.t. Tai būdas kompensuoti paslėptą trūkumą jaustis gyvu. Siekdamas malonumų, jis nejaučia jokio kaltės jausmo. Tarsi bando įrodyti sau ir visam pasauliui, kad tai, ką visi laiko esant blogu, iš tikrųjų tuo nėra. Svarbus geidulingumo aspektas – malonumas reikalaujant patenkinti savo impulsus, malonumas uždrausto, malonumas kovojant prieš draudimus. Jo fiksacija – kerštas: jis įsitikinęs, kad už viską reikia mokėti. Šis tipas nesugeba nuoširdžiai užjausti, nes nesivadovauja savo emocijomis, jis vadovaujasi pareiga apginti save. Ryškiausias jo giluminis išgyvenimas – tai išlikęs įspūdis, kad jis blogas vaikas. 8 charakteris išmoko atsparumo fiziniam skausmui, išmoko būti stiprus, užgniaužia emocijas ir negeba patikėti, kad gali būti nuoširdžiai mylimas. Dėl to atsisako meilės, tikėdamas, kad geriau siekti valdžios ir kontrolės.

ENEAGRAMOS KLUBO vakaras įvyks spalio 30 dieną, 18.00 – 21.00 val.

Tema: ,,KAIP MAN SU TAVIM GYVENTI IR DIRBTI“ 9 bazinio eneatipo santykiai su 7, 8, 9 eneatipais ir 8 eneatpipo santykiai

Vieta: Vilnius, Fabijoniškių 6-3

Vienkartinio dalyvavimo mokestis20 Eur. Dalyvaujantiems 6 kartą, 50 proc. lojalumo nuolaida.

KITI ENEAGRAMOS KLUBO VAKARAI: kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį:

lapkričio 27 d., gruodžio 18 d.

Būtina registracija:

 

Pasirinkite kur dalyvausite*:

Pasirinkite dovanų kuponą*: